Aliexpressten alışveriş hakkında..

Neden flybar lı ?

Özgür bey güzel bir soru teşekkür ederim ?

Neden çünkü bu pandemi sürecenin benim için tek güzel yönü tekrar modellerimle kucaklaşmak olması 7 sene sonra. Doğal olarak 450 ve 500 modellerim 7 sene hatta 8 sene önceki modeller ve bir model daha çıkaracak yedeklerle. Belki 450 yi dfc ye çevirebilirim ünite ve kafa parçalarını alarak ama şimdilik durum bu ama inanın 7/8 sene önce vallahi iyi uğraşmışız

Neden çünkü bu pandemi sürecenin benim için tek güzel yönü tekrar modellerimle kucaklaşmak olması 7 sene sonra. Doğal olarak 450 ve 500 modellerim 7 sene hatta 8 sene önceki modeller ve bir model daha çıkaracak yedeklerle. Belki 450 yi dfc ye çevirebilirim ünite ve kafa parçalarını alarak ama şimdilik durum bu ama inanın 7/8 sene önce vallahi iyi uğraşmışız
Daha eldeki çubuklu modeller ile sahaya dönüp yeniden uçmaya başla kardeşim , sonra illa ki modellerden birisini FBL çeviriz :thumbup: FBL geçince vay be dünya varmış diyeceksin :laugh: Hele ki hover gibi hareketlerde model kendisi ip gibi duracak resmen ;D

Daha eldeki çubuklu modeller ile sahaya dönüp yeniden uçmaya başla kardeşim , sonra illa ki modellerden birisini FBL çeviriz :thumbup: FBL geçince vay be dünya varmış diyeceksin :laugh: Hele ki hover gibi hareketlerde model kendisi ip gibi duracak resmen ;D

Abim inşallah bu konuyu açan arkadaşa ayıp olmasın konuyuda dağıtmak istemem o yüzden yeni bir konu açarak fikirleri alırım. Sevgiler .✈️????

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Ben öyle demiştim hatırlıyorum abi ?

450 ve 500 flybarlı modellerimdi uzun zaman pek aktif kullanamamıştım, sonra kocaeli ekibinin tavsiyesi ile ( ne güzel ekip ne güzel günlerdi ) fbl ye geçiş yaptım tarot un fbl kafalarından kullanmıştım flybar dan sonra fbl-dfc gerçekten eşekten inip ata binmiş gibi birşey olmuştu.

Benim 450'yi de FBL mi yapsak hazır elimiz değmişken?! :p :D
Sümer hocam vallahi ekibe çok ihtiyacım var ince ayarlar için gyro ayarları kumanda ayarları pal açıları Mehmet küçüksarı , Türker hoca veya tanışamadığımız dostların katkılarına ama işte ne kadar videoları izlesem de bilgileri alsam da sanki bir yere kadar yapabildim help help help ?????????

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Sümer hocam vallahi ekibe çok ihtiyacım var ince ayarlar için gyro ayarları kumanda ayarları pal açıları Mehmet küçüksarı , Türker hoca veya tanışamadığımız dostların katkılarına ama işte ne kadar videoları izlesem de bilgileri alsam da sanki bir yere kadar yapabildim help help help ?????????
Görünüşte sıkıntılı durumlar , yoksa işin içine girip biraz okuyup birazda kurcalayınca silahı gözü bağlı söken takan komanda gibi olursunuz.

Son düzenleme:
Sen bu işlere yabancı değilsin, halledersen Gökhan kardeşim :thumbup: Takıldığın yerlerde ilgili konulara soru sormaktan çekilme lütfen %p

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
daha yeni konu açmayayım dedim alıcağım ürünler sadece bu satıcıda var fakat kargo bedelleri her ürün için toplanıyor yokmudur bunun bir çaresi?

• Beğen
Dostum ben bunun için mesaj attım satıcıya. Dediği şu diğer satıcılardan daha uyguna veriyoruz kargo parası da ekleniyor. Hesap yaptığında kafa kafaya geliyor gibi aslında.
Bende attım benim satıcı bahane üretmeye çalıştı corona yüzünden kargo firmaları pahalı gönderim yapmaya başlamış dedi :). İşte ürünün gerçek değeri 20tl kargosu 40tl böyle olunca kafa kafaya gelmiyor malesef. Başka satıcıda bu ürünler olsa aslında hiç kafa yormazdım.

• Beğen