Almanya'dan alabileceğim bir site.

teknohalil

Yeni Uye
selamın aleykum abilerim kardeşlerim. bir süredir dx9 almak için para toparladım ve alma vakti geldi :D ancak yurt dışından getirtmek istiyorum. benim almanyada tanıdığım akrabalarım var onlardan rica edeceğim türkiyeye gelirken yanlarında getirsinler diye ama almanyadan alabileceğim bir site bulamadım. bana bu konuda yardımcı olurmusunuz. ben türkiyeden spariş vereceğim almanyadaki adrese gidecek yapmak istediğim bu yada daha uygun bir şekilde alabiliyorsam başka bir öneriniz varsa dinlerim şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim. :saygilar:

Fast-Lad üye olup (Fiyatlar düşecektir) direkt Türkiye adresine gönderim iste Halil ;)

Odeme sırasında Fatura bedelini 75 Euro altında olacak şekilde mesela 30 GBP olarak gösterilmesini iste. Büyük bir aksilik çıkmazsa gümrükte sorun olmaz.

Fast-Lad üzerinden Türkiyeye sipariş olunca KDV'de ödemiyorsun Bu durumda Almanya'dan daha ucuza gelir diye düşünüyorum.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Fast-Lad üye olup (Fiyatlar düşecektir) direkt Türkiye adresine gönderim iste Halil ;)

Odeme sırasında Fatura bedelini 75 Euro altında olacak şekilde mesela 30 GBP olarak gösterilmesini iste. Büyük bir aksilik çıkmazsa gümrükte sorun olmaz.

Fast-Lad üzerinden Türkiyeye sipariş olunca KDV'de ödemiyorsun Bu durumda Almanya'dan daha ucuza gelir diye düşünüyorum.
Abi artk eskisi gibi kolay degil gecen Tamer abinin hobbykingte pil vs ivir zivir siparisi vardi 90 dolar tutmus dusuk gostermesine ragmen gumruk yedi. Pttde bayan tabletinden girip Tamer abinin yaninda fiyatlara bakmis aliexpress,ebay felan hepsini biliyoruz demis birde[emoji1] [emoji1] [emoji1]

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkay Eğmür' Alıntı:
Abi artk eskisi gibi kolay degil gecen Tamer abinin hobbykingte pil vs ivir zivir siparisi vardi 90 dolar tutmus dusuk gostermesine ragmen gumruk yedi. Pttde bayan tabletinden girip Tamer abinin yaninda fiyatlara bakmis aliexpress,ebay felan hepsini biliyoruz demis birde[emoji1] [emoji1] [emoji1]

Berkay bu haber kötü olmuş :-\ :'( :'(

Omer Kose' Alıntı:
Fast-Lad tam olarak nedir abi?
Ingiltereli ve bildiğim kadarı ile Avrupa'nın en büyük hobi firması. Yani Avrupa'nın Helidirect diyebiliriz.

Berkay Eğmür' Alıntı:

Bu tür detaylara açıktan yazmayalım sonra buraları da okurlar falan :laugh:

Dediğin durum henüz sadece UZAKDOGU kargoları için geçerli. Ingiltere ve Amerika'dan gelen kargolar daha şanslı. Ama risk yok mu her zaman var tabii ki ;)

Ingiltereli ve bildiğim kadarı ile Avrupa'nın en büyük hobi firması. Yani Avrupa'nın Helidirect diyebiliriz.

Dediğin durum henüz sadece UZAKDOGU kargoları için geçerli. Ingiltere ve Amerika'dan gelen kargolar daha şanslı. Ama risk yok mu her zaman var tabii ki ;)
Aynen oyle abi risk hep var :) mesela 1 hafta once benimde 97dolarlik kumanda gumruge takilmadan elime ulasti :) Ingiltere'den

Sen illa Almanya istiyorsan

tavsiyen için çok teşekkür ederim abi bu şekilde uygun olucaktır.

bunu almayı düşünüyorum.

peki bu yurt dışından kumanda getirirken gümrükten alamama gibi bir durum söz konusu olurmu radyo olduğu için bu konuda ne dersin abi.

Almayı düşündüğünüz kumandanın fiyatı ve ağırlığı fazla, gümrük yeme olasılığıda yüksek. O kadar bedeli gözden çıkardıysanız forumumuzda satılık dx18 var bilginize.

alıcılı istiyorum. oyüzden ilgilenmedim. birde black edition gerçekten güzel bir görünüyor. :D

bende fasdladtan aldım 1250 tl gibi bana geldi kargo ups geldiği için hiç bir sıkıntı yaşamadım sadece 150 tl kargo ücreti aldılar.
ben black almadım diğerini aldım.

Aslında bütün ülkeler için geçerli abi. Hobbykingnin avrupa deposundan 3 pil almıştım.İsveç'ten geldi. Anında ihbarname geldi, gümrüğe sokmuşlar. Gümrüğe girme sebebi 3 güç kaynağı yazmışlar. ;D 2 den fazla alınca sıkıntı oluyor. Kutu büyük değilse gümrükten yırtma ihtimali %60 ama büyükse kesinlikle kontrol ediyorlar, hele kutu afilli birşeyse hapı yuttun :laugh: . Zaten gümrük memurları genelde kutu ebadına bakarak gümrük kontrolüne sokuyorlarmış. :D

tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim abilerim kardeşlerim allah razı olsun. :saygilar: