A4 Çıktı alabileceğim plan lazım

İlgi Alanı
Uçak
Merhaba,

Arkadaşlar wing dragon uçağım var ve gerekli elektronik malzemeleri çıkartıp bir uçak yapmayı dusunuyorum. Aslında kafama göre bırseyler planladım ama denge meselesı yada eksık fazla kesme durumundan öturu net plana ıhtıyacım var. Site üzerindeki planlara baktıgımda cogunda link kırık,açılanlarda ıse pek bısı anlamadım. Aslında bana A4 cıktısı alabiecegım plan gerekıyor. Böyle bır plan örnegı olan var mıdır. Elektrıklı motor.

Googleden araştırırsanız bir sürü plana ulaşabilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

plan çıkıyor hocam ama A4 uzerıne olup olmadıgına daır bır bılgı bulunmuyor.A4 uzerıne sıgdırıp cıkartabılırım ama tutarsızlık olabılme durumundan öturu kesın bılgı sızlerden almak ıstedım

Planı bir usb belleğe yükleyip herhangi bir plan kopyacıya (ozalitçiye) götürün. Tek bir sayfa üzerinde çıktı alabilirsiniz.

A4 sayfa için Photoshop gibi bir programla planı A4 sayfalara bölmek gerekir.

http://ucaktutkusu.com/tr/wp-content/uploads/2016/01/f-22-r2-print-a4.pdf buyrun f22 a4 plan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

A4 parça parça çıktı almak hem maliyetli hemde hamallık, flighttest.com sitesinde hem çok fazla hemde ücretsiz indirebileceğiniz plan var video gerçek zamanlı anlatımı da var youtube'da, planı indirin kopyalama işi yapan biyere gerçek boyutunda çıktı alın en fazla 5tl, diğer türlü planı 10-20 parçaya bölecek hem daha masraflı hem çok uğraştırıcı.