[Anket]: 25.11.2012 Solaklar Buluşması

• Konbuyu başlatan l3ycerkez
  • Başlangıç tarihi
  • 2,112

25.11.2012 Solaklar Kimler gelir

• Herzaman olduğu gibi önce ben

Oy: 1 33.3%
  • Hanım elinden oklavayı bırakırsa bende gelecem

• Ben gelirim ama gelen yerlerim ağrıyor

Oy: 0 0.0%
  • Gelirken Semaveri de getireyim de Üşümeyelim

Oy: 0 0.0%
  • İşlerimi halledersem yetişmeye çalışırım

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .
L

l3ycerkez

Guest
Pazar günü hava şartları elverir ise buluşalım

Ynt: [Anket]: 25.11.2012 Solaklar Buluşması

Çok iyi olur ama bir de zeminin uygunluk durumu söz konusu. :eek:

Altan Abi neren ağrıyor? gelirken ilaç getireyim

Ben PAzar günü yeni uçağımla ve yeni kameramla oradaydım :laugh:

Tolga Senyuva' Alıntı:
Ben PAzar günü yeni uçağımla ve yeni kameramla oradaydım :laugh:
Vay hiç tahmin etmemiştim doğrusu birilerinin orada olacağı. Yanlız mıydın peki ?? Hava soguk ve sabah yorgun kalkınca ben de son anda gitmekten vazgeçtim :laugh:

Yeni HD Kamera performansı nasıl ?? Çekim yapabildin mi ?? Ürün ile ilgili izlenimlerini en kısa süre içerisinde bölümünde görmek isteriz :thumbup:

Mehmet Abicim, aslına bakarsan Cuma akşamı ve Cumartesi günü tamamlayıp bitirdiğim Phoenix EP-18 modeli, kanadını yenilediğim (video kayıt için) Wing Dragon ve yeni Wing Cam II ürününü test etmek için heyecanla Pazar'ı beklerken hayal kırıklığına uğramıştım ama yine de öğlen şansımı denemek istedim. İyi ki de gitmişim, akşama kadar gayet güzeldi :) Maiden uçuşum, test çekimleri vb. muhteşem sonlandı fakat birşeyi hesap edememişim, yağmur potansiyeli bol bir Pazar günü yalnız Solaklarda olmak ve ilk kez 2200 amperlik bataryaları aracın aküsüyle şarj etmek finalin muhteşem olmasını sağladı :D Biten aküden dolayı baya bir kapı çaldım, yer gezdim, inan bana Pist etrafında hiç değilse 5 evle baya muhabbet oldum :D Millet seferber oldu sağolsunlar, araba bol ama takviye kablosu yoktu.. Neyseki 1 saatin sonunda takviye kablosunu bulduk ve bir araç geldi ve arabayı çalıştırdık.

İşin güzeli kendimi tanıtırken model uçak uçurmaya geldiğimi söylediğim herkes çok severek ve ilgiyle yaklaştı, çevre evlerden böylesi bir ilgi ve sıcak yaklaşım olduğunu görmek mutlu etti. Birkaç tanesi bir daha geldiğimde onlara çay içmeye de gelmemi rica ettiler :)

Wing Cam 2'nin yorumlarını ve ürün videolarını da dediğin gibi yeni başlığımız altında paylaşacağım ;) Kısaca söylemek gerekirse bence gayet güzel, bulutlu ve gri renkli bir havada az ışıkla yaptığım çekimlerin güzelliğine bakılırsa güneşte harika görüntüler elde edilecek :)

Final gerçekten muhteşem olmuş. :lollol: Geçenlerde sahadan ayrılırken neden birbirimizi beklediğimizi arkadaşlar ile paylaşmış oldun ;)

Cevre komşular ile olan dialog ise cok sevindirici. Yıllardır süre gelen karşılıklı saygının meyvaları olsa gerek :)

Kameranın hosuna gitmesine ayrıca sevindim. İzlenimlerini ve video 4 gözle bekliyoruz.

bu güzel muhabbetin temeli sağolsun Ömer,Taner ve Recep abinin ikili ilişkileri sayesinde buralara kadar geldi.umarım bundan sonrada bu diyaloglarımız bozulmadan pisti kullanmaya devam ederiz.

Hüseyin GENCER' Alıntı:
bu güzel muhabbetin temeli sağolsun Ömer,Taner ve Recep abinin ikili ilişkileri sayesinde buralara kadar geldi.umarım bundan sonrada bu diyaloglarımız bozulmadan pisti kullanmaya devam ederiz.

Aynen Hüseyin Abi. Bu saha hepimiz için bir nimet. İnsanların önyargılarını kırmak zor birşey. Rahatsız edilmeden uçabileceğimiz bir yere sahip olmak ancak kaybedince değeri anlaşılan birşey olsa gerek. Buna vesile olan bütün abilerimize çok teşekkürler. Bizde bu iyi ilişkileri her zaman korumalıyız bencede.

Tolganın muhteşem finali bu uğraşın neden bireysel olmadığının kanıtlarından biri ve en masum olanı. Karşılıklı yardımlaşma ve destek çok önemli. Herhangi bir ciddi yaralanma durumunda yanında kimsenin olmadığını bir düşünün!...

Öte yandan, güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Ancak bu iyi ilişkileri sürdürmek te yine hepbirlikte olursa mümkün.

Hepinize iyi akşamlar,
Birşeyi söylemeyi unutmuşum :) Bana takviye kablosunu veren kişi uçtuğumuz sahanın sahibi 3 kardeşten birisi ve kış sonunda da tarlayı biçen kişi :D Baya konuştuk, 3 senedir tarla ile kendisinin ilgilendiğini, bu sene ise diğer kardeşin biçmeyi yapacağını belirtti :) Ayrıca takviye kablosunun bahçesindeki yerini de bana gösterdi ve ne zaman ihtiyacım olursa alabileceğimi söyledi sağolsun :) İhtiyacımızın olmaması dileğiyle yine de aklımızda olsun, acil durumda detay da veririm :)