APM 2.8 versiyon seçimi

fretzly

Yeni Uye
Tecrübesiz bir kardeşiniz olarak basit bir sorum olacak. önceki konularda yanıtını bulamadığım için yeni konu açtım.
APM 2.8 kontrol kartı + NEO M8N GPS almayı düşünüyorum. APM 2.8 kartın iki versiyonu var satıcıda "with compass" ve "no compass". GPS de pusula var olduğu için APM kartının pusulasız versiyonunu mu almalıyım?

APM 2.8 versiyon seçimi

RAMADAN' Alıntı:
Tecrübesiz bir kardeşiniz olarak basit bir sorum olacak. önceki konularda yanıtını bulamadığım için yeni konu açtım.
APM 2.8 kontrol kartı + NEO M8N GPS almayı düşünüyorum. APM 2.8 kartın iki versiyonu var satıcıda "with compass" ve "no compass". GPS de pusula var olduğu için APM kartının pusulasız versiyonunu mu almalıyım?

Daha tecrübeli olan arkadaşlar daha net cevap verecektir ama okuduğum ve izlediğim kadarıyla Apm üzerinde ne kadar az elektronik bileşen olursa o kadar kararlı çalışır.Mümkün olduğunca uzak tutmak gerekir. " no compass" seçiniz.

APM 2.8 versiyon seçimi

Sercan T.' Alıntı:
Daha tecrübeli olan arkadaşlar daha net cevap verecektir ama okuduğum ve izlediğim kadarıyla Apm üzerinde ne kadar az elektronik bileşen olursa o kadar kararlı çalışır.Mümkün olduğunca uzak tutmak gerekir. " no compass" seçiniz.

Karşıt başka bir yorum gelmediğine göre diğer arkadaşlarda seninle aynı fikirde. Tavsiyene uyup no compass modelini alacağım. yardımın için teşekkür ederim :agreed:

APM 2.8 versiyon seçimi

RAMADAN' Alıntı:

dahili pusulayı jumper ayarı ile devre dışı bırakabiliryosun. Bulunmasında fayda var. Gps in pusulası arızalı veya bozuk olduğu durumlarda. dahili pusulayı kullanabilirsin.
Sırf pusula yüzünden GPS almana gerek kalmaz. Bende APM 2.8 + M8N GPS var. Dahili pusulalı. Bir sıkıntı yok şuan. Birde o GPS tutucusundan alma. Ben pişman oldum.
Katlanmayan sabit tipleri var. Ondan al. Titreşime sebep oluyor.