[Aranıyor]: Spektrum Dx6i , Dx7s vb kumanda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet ÖZER

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Bugüne kadar beni kah üzen kah sevindiren Turnigy 9X kumandamı satmış bulunuyorum.. :halay:
Fiyat olarak 250-400 aralığında olan yeni bir kumanda arıyorum.
Teşekkürler. :saygilar:

Bildiğim kadarıla Deniz'de satılık dx6i vardı.

Yetişemedik Deniz'in kumandaya :)

Acele etmezsen çıkar satılacak bir kumanda bizde göz kulak olalım.

Aynen çok acelem de yok şu an için model yatsın KPSS de yaklaştı zaten :)

mehmet dsx9 alınca spektrum dx7 oyle duruyor ıstersen numaram vardır sende

mustafa yildiz' Alıntı:
mehmet dsx9 alınca spektrum dx7 oyle duruyor ıstersen numaram vardır sende
Özel mesaj yolladım :)

Kumanda arayışlarım sürüyor :)

6 kanalli kumanda alma. Hatta bana sorarsan 7 kanallida alma derim. Modelcinin kumandasi 8 kanaldan baslamali. İlerde neye ihtiyacin olacagini tahmin bile edemezsin. Madem acelende yok butceyi biraz artir evladiyelik birsey al bi dahada kumanda degistirmene gerek kalmasin. Benden sana tavsiye.
Ben az kalsin dx7s alacaktim iyiki almamisim. Suan 14 kanalli kumandanin 8 kanalini kullaniyorum. Ornegin ufacik bir buzzer calistirmak icin bile kanal lazim olabiliyor.

irfan buzdağlı' Alıntı:
6 kanalli kumanda alma. Hatta bana sorarsan 7 kanallida alma derim. Modelcinin kumandasi 8 kanaldan baslamali. İlerde neye ihtiyacin olacagini tahmin bile edemezsin. Madem acelende yok butceyi biraz artir evladiyelik birsey al bi dahada kumanda degistirmene gerek kalmasin. Benden sana tavsiye.
Ben az kalsin dx7s alacaktim iyiki almamisim. Suan 14 kanalli kumandanin 8 kanalini kullaniyorum. Ornegin ufacik bir buzzer calistirmak icin bile kanal lazim olabiliyor.

Çok acelem olduğu söylenemez zaten KPSS'ye kadar..Ama tamamen de ucmadan da durasım yok :laugh:

Bana 7 kanaldan fazlası lazım değil zaten 6 kafi olunca.. Nitrolu toplarsam da 7 olsun :)

Güncel helal süt emmiş kumanda aranıyor :RCKolik:

Sıfır DX6i 420 lira civarına olur...

99 sterlin üye olunca, 16 sterlin kadar da kargo var... Etiketi 50-55 sterlin göstertirsen gümrüğe de takılmaz, adamlar o konuda yardımcı oluyor.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Sıfır DX6i 420 lira civarına olur...

99 sterlin üye olunca, 16 sterlin kadar da kargo var... Etiketi 50-55 sterlin göstertirsen gümrüğe de takılmaz, adamlar o konuda yardımcı oluyor.

Açıkçası Dx6i Benim için 116 sterlin ( 420 TL ) edecek bir kumanda olmadığı için almıyorum.. :)
Bakalım KPSS de olunca agırdan alıyorum , belki TR de birisinden bulunur diye :)

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Açıkçası Dx6i Benim için 116 sterlin ( 420 TL ) edecek bir kumanda olmadığı için almıyorum.. :)
Bakalım KPSS de olunca agırdan alıyorum , belki TR de birisinden bulunur diye :)

O zaman ikinci el... İlanlarda da çok futaba 7c görüyorum, hatırı sayılır miktarda turnigy 9x de var... Pek mantıklı spektrum ilanı göremedim bi süredir, ben de bakınmıştım da...

Beklemeye devam ;)

Bu sene hic olmadıgı kadar özellikle DX6i 2.eline rağbet var. Hal böyle olunca özellikle spektrum 2.el fiyatları biraz şaşırdı ne yazık ki :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...