art tech simulator kumandası driver yardım

İlgi Alanı
Heli
Herkese merhaba öncelikle sorunım art tech sim kumandası driverını nereden bulabilirim similatör kumandamın driver ı silindi

Herhangi bir driver gerekmiyor usb takınca pc nin tanıması lazım. ne gibi sorun var ?

Pc görmüyor uknow device (aygıt tanınmadı ) diyor

Nasıl halledebiliriz kadir

samet şahin' Alıntı:
Herkese merhaba öncelikle sorunım art tech sim kumandası driverını nereden bulabilirim similatör kumandamın driver ı silindi
Benim de hatırladığım ilave özel bir driver gerek kalmadan çalışıyor olması lazım :rolleyes: İşletim sisteminin ne Samet ??

Zaten calışıyordu ama pc nin kumandayı görmesi için gereken driver kendikiğinden silindi windows 7 kullanıyorum

Ynt: art tech simulator kumandası driver yardım

Kumandayı başka bir bilgisayarda deneyin. Sağlamsa Win7'de sistem geri yüklemeyi deneyin.

Sistem geri yüklemeyi yaptım ama yinede görmüyor bugün almıştım olmafı yarın götürür değiştiririm

Aygıt yöneticisinde görünüyor ama çalışmıyor sağ altta aygıt tanınmadı diyor

Öncelikle win update ve guncellestirmelerin açık olmasi gerek.
Bunlar kapaliysa, önce bunları açın. Sonrasında kumandanın usb sini farklı bir USB girişine takın. Bu şekilde olmak zorunda.[emoji4] Başka bir yolu yok çünkü.
Bu arada "kapat aç düzelir" yöntemini de denemeyi unutmayın.

Olmazsa size driver gonderirim.
Hayırlı günler.

.:: Discovery-Tapatalk ::.

Windos update lerim hepsi yüklü ve açık aç kapayoda denedim hiçbir türlü olmuyor pc den yüklü driverı da sildim ama yine aynı durum

Peki kumanda da problem olmadığını teyit edebildiniz mi? Yani farklı bir pcde deneme şansınız oldu mu?

Bu mümkün değilse, farklı bir kullanıcı oturumu açıp denermisiniz.

.:: Discovery-Tapatalk ::.

Mesaj yazım kapatmıştıp forumu zaten abilerim cevap vermiş. Manuel olarak donanım yükleme sihirbazıdan denediniz mi ? Ya da başka pc de denemeye çalışın kumandada sorun olup olmadığını anlamak için