AS 350 Ecureuil Scale fuselage ve Gartt 500 DFC Kit

Kapmışsın bu işi artık ishak seni kimse durduramaz.
Eyvallah abim ,zira kırım korkum yok çünkü herşey tamir edebiliyorsun zor bir surec olur ama...simdiki boya işim tamamen kaşındı ama aslinda ihtiyaci vardi.kilcal çatlaklar ve cilada soyulmalar olmustu.umuyorum sorun yasamadan mutlu sona ulaşırız.

İshak Bey elinize sağlık, Beyaz, özellikle de Kırmızı zor boyalardır ama sonuç gayet güzel olmuş :bravo::bravo::bravo:

Bu işlerde hep söylediğim birşey vardır, denemekten korkmamak lazım, kimse annesinin karnından boyacı doğmuyor, yaptıkça öğrenirsiniz, hata da yaparsınız tabiki bazen sonuç istediğiniz gibi olmaz ama o hatalarla da öğrenirsiniz, tekrarlamazsınız ve bir sonraki işiniz hep daha güzel olur :thumbup::thumbup:

Eyvallah Evren bey,zira yapılan çalışmaları sizin gibi yazıya dökebilsem tabi daha iyi olur ama... Gercekten boya olayından korkuyordum ama scale modelci icin boya olmazsa olmaz ilerde bir airbrush almayida düşünüyorum böylece sprey tuplere bağımlı kalmadan daha rahat boya çalışması yapabiliriz.

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
Merhaba arkadaşlar,as 350 boyası bitti ışık kiti ve iniş ayağımız montaj edilmiştir.nacizane bir video cektim.buarada cam fitilleri henüz yapılmamıştı.onlarıda yaptım zira resimleri eklemeye çalışaçağım.
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Boya, pencere fitilleri ve ışıklandırma ile guzel bir çalışma oldu İshak bey, ellerine sağlık :bravo:

Ishak, renk ve boyama sekli mukemmel..... eline saglik ancak isik kiti helikopter sistemine gore calismiyor cakmamasi gereken lambalar cakiyor yanip sonmesi gerekenler hep yaniyor falan bu olmamis acil degismesi lazim kalan hersey mukemmel tekrar ellerine saglik

• Beğen
Tepkiler: ishak parmak
İshak , ellerine sağlık, gayet güzel görünümlü ve hoş bir model olmuş.%p:bravo:
Ancak ben o orijinal karadeniz şiveli sunumuna daha çok hayran kaldım.Bu tür tanıtımlı, anlatımlı videolar bekliyorum senden.:thumbup::RCKolik:
Mekanik oturumu ve maidene kadar , daha birkaç video daha çıkar .Tebrik ederim :thumbup:

• Beğen
Tepkiler: ishak parmak
Ishak, renk ve boyama sekli mukemmel..... eline saglik ancak isik kiti helikopter sistemine gore calismiyor cakmamasi gereken lambalar cakiyor yanip sonmesi gerekenler hep yaniyor falan bu olmamis acil degismesi lazim kalan hersey mukemmel tekrar ellerine saglik
@Emin Keles abi ısik olayi aslinda devre ile ilgili çakarlar karşılıklı pat pat pat diye olması lazım şimdilik duygusal tamamen rotor a yoğunlaştım biliyorsun

• Beğen
Tepkiler: Celalettin Yazkan