at-9 74 dolar nasıl fiyat.

neyzen38

music my life
selam arkadaşlar yaklaşık 2 aydır sim çalışıyorum. şimdilik 2000 lira gibi bütçe ayırdım. kumanda için spektrum dx9 karar vermiştim. malum fiyatı yuksek bir ürün eğer bu kumandayı alırsam model toplamak için ekstra

bütçe çıkarmam gerekecek. ben de kumandaya az yatırım yaparsam model için bayağı bütçem kalacağı için mantıklı geldi. 9 kanal alıcısıyla birlikte 74 dolara düşmüş bana makul bir fiyat geldi. ilerde elbette daha iyi

kumandalara geçmeyi düşünüyorum bu kumanda bu fiyata iş görür mü sizce.

kargosu ile birlikte banggodda 4 dolar daha ucuza var. gearbest te kargo dahil 104 dolar banggodda kargo dahil 99 dolar başka bir avantajı varmı onuda bilmiyorum.

Mustafa Çoban.' Alıntı:
kargosu ile birlikte banggodda 4 dolar daha ucuza var. gearbest te kargo dahil 104 dolar banggodda kargo dahil 99 dolar başka bir avantajı varmı onuda bilmiyorum.

mustafa hocam şu an 74 dolara alabiliyorum gearbestten fiyat çok uygun geldi. stok bitmeden alsam mı

anlatamadım galiba banggoodda daha ucuz neden gearbestten alacaksın onu anlamadım ve birde indirim kodu felan bulursan (bu günlerde indirim kodum var diyen bir arkadaş vardı) banggooddan dahada ucuza gelir.

Mustafa Çoban.' Alıntı:
anlatamadım galiba banggoodda daha ucuz neden gearbestten alacaksın onu anlamadım ve birde indirim kodu felan bulursan (bu günlerde indirim kodum var diyen bir arkadaş vardı) banggooddan dahada ucuza gelir.

hocam ben kargo dahil 74 dolara alabiliyorum banggood da 99 dolar

alışverişin son adımında 27 dolar kargo ücreti çıktı. gearbest ücretsiz kargo çalıştığı için kargo çıkmaz zannettim. konu silinebilir. kusura bakmayın.

Bende forumda yeniyken bu tür durumlar yaşadım sonra alışiyor insan ve hiç bir şeye kesin hüküm veremiyor hep iddasiz oluyor yaptığı şeylerde.

SM-G900F cihazımdan gönderildi

normalde emin olmadan konu açmam fakat bu biraz sitenin çakallığı oldu. son aşamada 27 dolar kargo çıktı. tekrar kusura bakmayın.

Bazen yapıyorlar öyle, ülke içi bedava oluyor onu reklam ediyorlar. Ülke dışı olunca kargo çıkarıyorlar.

Oluyor ya, üç bin mesaj olmuş hala ben de yapıyorum öyle hatalar. Sıkıntı yok ;)

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Bende forumda yeniyken bu tür durumlar yaşadım sonra alışiyor insan ve hiç bir şeye kesin hüküm veremiyor hep iddasiz oluyor yaptığı şeylerde.

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Bu duyguyu iyi bilirim , öğrenmenin sonu olmadığı için buna bu kadar karamsar bakmamak lazım , hüküm verememek , iddiasız olmak demeyelim de , mütevazi olmak diyelim...