Auto Pilot Sistemlerde Gelinen Son Nokta :)

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Önümüzdeki ay yeniden Turkiyeye gelecek olan Alvin kardeşimizden guzel bir Auto Pilot sistemi test videosu :laugh:

Vakti olanların kesinlikle izlemesini tavsiye ederim :lollol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Abi işte benim dediğim buydu :(

Neyse yine de kameranın arkasında birinin elinde kumanda olup uçurduğunu düşünüyorum , yada düşünmek istiyorum :lollol:

Gerçekten de anlamak adına soruyorum. Bu kadar elektroniği o alete tıkıp eller havada uçabildiğinde kişi "ne yapmış" oluyor acaba? Yani, "helikopter uçurdum" dese yüzü kızarır mı ki? Çok ciddiyim. Merak ediyorum.

Yok abi isin sakası bu. Ortada bir sistem falan yok. Dungle diye bir genc tek elle Tic Toc dediğimiz hareketi yapabiliyor. Anladım kadarı ile ona bir atıfda bulunmuşlar. Aslında ucuran başka birisi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Abi bu numarayı ben bir yerlerden hatırlıyorum sanki.... :p , herkes yese bana yediremezler ama......... :lollol:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Abi bu numarayı ben bir yerlerden hatırlıyorum sanki.... :p , herkes yese bana yediremezler ama......... :lollol:
Nereden acaba ? Zamanında bizleri de aynı numara ile kandirdigin ıcın olabilir mı :lol:

Sümer Yamaner' Alıntı:
Hmmm kötü keklendim desenize. :lol:
Yok abi heli ile ilgili bir durum olunca takip etmemen normal :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Nereden acaba ? Zamanında bizleri de aynı numara ile kandirdigin ıcın olabilir mı :lol:
Istersen bir kere daha hatırlayalım Hakan'ım. "Ilk uçuşum" diye bizleri kandirdigin ve aslında yanda Tugra abinin uctugu o uçuşu

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Istersen bir kere daha hatırlayalım Hakan'ım. "Ilk uçuşum" diye bizleri kandirdigin ve aslında yanda Tugra abinin uctugu o uçuşu

Dur Mehmedim yaaa , yeni üyelere bari rezil olmasaydık...... :lollol: :lol:....Bütün kabahat Tuğra abinindi , valla onların gazına geldik ,uyduk bir kere makaraya...Yoksa sen de gayet iyi biliryorsun ki , aslında aynı uçuşu ben de yapabilecek kapasitedeydim o zamanlar...... :lollol:

Bu arada Tuğra abi ile Can'ın da kulaklarını çınlatalım , artık hobiyle ne kadar ilgileniyorlar bilmiyorum ama , umarım sağlıkları da ,işleri de, hayatları da güzel ve yolunda gidiyordur...

Vayyy... Vayki ne vay, vay ki ne vay...Hakan abi sende mi yahu?

FERDİ İKİZ' Alıntı:
Vayyy... Vayki ne vay, vay ki ne vay...Hakan abi sende mi yahu?

Heeee Ferdi , ben de... :D ..Ben boşuna mı diyorum bana yediremezler diye, bir bildiğimiz vardır elbet , :D , Mehmedim , foruma çarşaf olduk iyi mi.... :laugh:

Hepsi hayal 4:40 --4:50 arası gerçek üstüne tanımam.

Çok etkileyici hareketler bunlar bende keklendim galiba ama müzikten biraz huylandım