baggood fazla kargo

İlgi Alanı
Heli
Ocak ayında sipariş ettiğim ürün gelmeyince prosüdürleri uygulayıp paramı geri aldım fakat ürünler geldi parasını tekrar nasıl ödeyecegim bilemedim daha önce bu tür olayı yasayan varmı

baggood fazla kargo

Daha önce pek forumda karşılaşmadım ama muhakkak, bu şekilde karşılaşan olmuştur, chat imkanı varsa aldığın yere bildirebilirsin sanırım ??? :-\

baggood fazla kargo

3 yıl önce bana bozuk v911 ve solopro yollamışlardı. Bozuk demiştim paypal süresi geçmişti. Neyse aradan 2 ay geçti bi baktım bir kargo v911 ve solopro; iletişime geçtim bi halttan anlamadılar. Bende nasip dedim kullandım :D , bozuk gönderdiklerine saydım.

Sonuç: Banggood ve Aliexpress'teki alışverişlerde çinlilerin ingilizcesi. Are yu disko? Dan daha kötü. Mail atın, anlamazlarsa hayırlısı diyin bence :)

baggood fazla kargo

Banggood un paypal hesabına para gönderebilirsin hemde ürün değil havale şekli var paypalın kullanıcı adını paypalın sitesinden işlem geçmişinden bulabilirsin

Ynt: baggood fazla kargo

Ürünü kullan, parayıda cebine koy. Fazladan beklediğin zamanın mağduriyetine say. 7-25 diyorsa 25 iş günü Türkiye ye girmezse paramı isterim. Kargon takipsiz kargo ise sıkıntı yapma. Takipli posta ise zaten senden ürün bedelini talep ederler.
Vicdanın rahat degilse benim şu numaralı kayıp siparişim elime ulaştı paypal faturası gönderin ödeme için de, hoplaya zıplaya gönderirler. Ama mail yoluyla ulaş. Chat operatorleri bir cacıkdan anlamıyor.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

baggood fazla kargo

"cservice@banggood.com" adresine mail atın. Sizin büyük ihtimalle payments@banggood.com adresine paypaldan ödeme göndermenizi isteyecekler. Ama niyeyse, yanlışlık olmuş ben size durduk yere para göndermek istiyorum" dediğinizde ilk seferinde anlamayabiliyorlar.

baggood fazla kargo

Benimde aldığım lipo pilde basıma geldi. Paypal sözleşmesini okuduğum da eğer her iki tarafta haklı durumdaysa iki tarafında ücreti ödeneceği yazıyordu. Eğer yanlışım varsa düzeltin ben böyle bi yazı okumuştum.

baggood fazla kargo

veysel güler' Alıntı:
Benimde aldığım lipo pilde basıma geldi. Paypal sözleşmesini okuduğum da eğer her iki tarafta haklı durumdaysa iki tarafında ücreti ödeneceği yazıyordu. Eğer yanlışım varsa düzeltin ben böyle bi yazı okumuştum.
paypal alışverişlerde sigorta parası kesiyorsa olabilir ama başka türlü hiç zannetmiyorum, cebinden para koymaz, öyle bir durumda uyanıklar bir fark ederse paypalı çok çarparlar.

baggood fazla kargo

Aynı olay benim başıma geldi. Hatta daha fazlası ürünü gönderdiler gelmedi, paypalı aradım site ile iletişime geçin dediler. siteye mail attım ürünü yeniden gönderdiler. bu arada 1. sipariş geldi. 1 hafta sonra 2. sipariş geldi. 1 Hafta sonrada paypal ürün miktarını hesabıma aktarmış. Siteye mail attım. Aynı ürünü 2 kez gönderdiniz, üzerinede parasını iade ettiniz diye. geciktirmemizin karşılığında size hediye edelim özrümüzü kabul edin dediler. :saygilar: dedim