Banggood - Eachine 250 Racer ve FPV Goggles İndirimi

Emre Kaman

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar quad ve FPV işinden pek anlamasam da, bu iki ürünün fiyatı güzel geldi, bir bakmakta fayda var.

- Eachine Racer 250 FPV Drone Built in 5.8G Transmitter OSD With HD Camera ARF Version. Fpv kamerası ve vericisi dahil olarak uçmaya hazır set. 3 gün daha indirimde. Fiyatı 190$'dan 130$'a inmiş.

- Eachine VR-007 VR007 5.8G 40CH HD FPV Goggles Video Glasses 4.3". Gözlüğe video alıcısı da dahil, boyut olarak da hoş görünüyor. Şubatın 22'sinde çıkacakmış, 66$ pre-order fiyatı. İndirimsiz fiyatı 100$'mış.

Banggood - Eachine 250 Racer ve FPV Googles İndirimi

Banggood değil ama Hobbyking de hobbywing 100a HV esc 70 dolar. Eu depoda.

BEC yok onda... Ama zaten HV, 700 için düşük kalabilir ama 600 bir heli olsa ve ayrı alıcı pili takılsam alabilirdim.

Rasim Öztürk' Alıntı:
BEC yok onda... Ama zaten HV, 700 için düşük kalabilir ama 600 bir heli olsa ve ayrı alıcı pili takılsam alabilirdim.

Biraz kurcalayım siteyi belki güzel bir bec bulabiliriz :laugh:

Birde 50 opto esc var hobbywingin. Ama multiler için diyor. Oda 20 dolara inmiş. Heliye uyarmı uymazmı bilmiyorum.

Gov, soft start gibi heli işleri yoktur onda büyük ihtimal, ünite governoru ve destekliyorsa soft startı ile kullanılabilir, ama baştaki ayar işleri falan çok sorunlu olur, bence değmez.

Emre Bey dronu önceki indirimden 135 ABD dolara (Free shipping) almıştım. Beraberinde basit bir şarj aleti, tüm bağlantı ekipmanları ve 3 s 1,500 mA batarya ile monte edilmiş vaziyette geldi. Bir tek alıcısı takıyor cc3d'yi ayarlıyorsunuz.

En can alıcı noktaları ledleri, osd'li 600 mw fpvsi. Derlitoplu bir başlangıç sistemi isteyenlere tavsiye ediyorum.

Ebayde büyük indirim var şu anda ARF olarak 85$ Ücretsiz Kargo inanılmaz fiyat

Şahıs pek güven vermedi ama

yine 89$ daha güvenilir

Türkiye'de artık resmi olarak satışta:

Edit: Ticari içerikli link.

Altuğ ŞEREF' Alıntı:
Türkiye'de artık resmi olarak satışta:

Edit: Ticari içerikli link.

O zaman biz de linkleri resmi olarak bekliyoruz Altuğ bey :)