banggood siparişim 2 ay olmasına rağmen gelmedi

Hakan_ÖZTÜRK

Yeni Uye
İlgi Alanı
Heli
yurt dışı siparişlerin geç geldiğin biliyorum ama biraz fazla oldu sanki.11.06 aldım 13.06 gönderildi ama kargo o zamandan beri ses seda yok.20 gün önce live chat ten sordum birazda bekleyin dedi ve puan verdi şimdi ne yapmalıyım takip no:RD285181227CN

Hakan Öztürk' Alıntı:
yurt dışı siparişlerin geç geldiğin biliyorum ama biraz fazla oldu sanki.11.06 aldım 13.06 gönderildi ama kargo o zamandan beri ses seda yok.20 gün önce live chat ten sordum birazda bekleyin dedi ve puan verdi şimdi ne yapmalıyım takip no:RD285181227CN
Paypal üzerinden yapılan ödemelerde max 45 gün içinde iade için itiraz edilebiliyor. Anladığım kadarı ile bu süre geçilmiş durumda. Bu nedenle beklemekten başka çaren yok Hakan :-\

bence hiç bekleme live chat ile tekrar görüş durumu tekrardan izah et ve para iadesi iste benimde 70 gün geçti iade talebinde bulundum 3 gün müsade istediler onlarda kargoyu bulamayınca v977 için ödediğim paryı paypal hesabıma iade ettiler biraz vermek istemiyorlarama zorlayınca paranı alıyorsun ama tracking noya göre hala kargoda :)

cevap verdiğiniz için teşekkürler o zaman bir live chat ten sorayım kargo ne oldu diye yeniden bekle derlerse 1 hafta dağa bekleyip para iade isteyeyim :RCKolik: