Banggood'dan Alışveriş Yapıcam Ama...

Öncelikle Hepinize Merhabalar Ben V911 Kullanıcısıyım Artık Acemiliğimi Attım Ve V922 Alıcam Ama Banggooddan Alırken Herhangi Bir Sıkıntı Olurmu Ve 75 $'dan Sonrası Gümrük Vergisine Tabir Tutuluyor Diye Biliyorum Doğrumu Kafamda Deli Sorular Şimdiden Teşekkürler :agreed:

Orasi hobbycilerin sık kullandigi sitelerden biri, skinti oldugunu pek duymadim. Olsa bile yardimci olurlar.

Gumruk isi icinse v922 den skinti cikmiyor diye biliyorum. Bende cikmadi mesela. Ama forumda bir arastirma yapin. Bakin belki gumruge giren olmustur. Araştırmak lazim yani :)

Bulut' Alıntı:
Orasi hobbycilerin sık kullandigi sitelerden biri, skinti oldugunu pek duymadim. Olsa bile yardimci olurlar.

Gumruk isi icinse v922 den skinti cikmiyor diye biliyorum. Bende cikmadi mesela. Ama forumda bir arastirma yapin. Bakin belki gumruge giren olmustur. Araştırmak lazim yani :)
Çok Saol Dostum Araştırıcam :D

Mehmet Mertcan ÇELİK' Alıntı:
Öncelikle Hepinize Merhabalar Ben V911 Kullanıcısıyım Artık Acemiliğimi Attım Ve V922 Alıcam Ama Banggooddan Alırken Herhangi Bir Sıkıntı Olurmu Ve 75 $'dan Sonrası Gümrük Vergisine Tabir Tutuluyor Diye Biliyorum Doğrumu Kafamda Deli Sorular Şimdiden Teşekkürler :agreed:

Gumrukde kalma 75€ dan sonra basliyor $75 değil.

Ahmet Turan YENER' Alıntı:
Gumrukde kalma 75€ dan sonra basliyor $75 değil.
Abi Adamsın Ya Neyse Riskli Bile Olsa (Bana Göre) Vericem Siparişi Dayanamıyorum ;D

Abi Adamsın Ya Neyse Riskli Bile Olsa (Bana Göre) Vericem Siparişi Dayanamıyorum ;D
Mehmet Bey yurtdışı işleri hep şans işidir. Ama genelde sıkıntı olmadan en kötü ithimalle fatura bedeli 75 Euoro geçiyor ise, %20 vergisini ödeyip, ürünü alabilirsiniz. Daha fazla detay için ;)

Bu arada V922 gelinceye kadar acilen sim kumandası alıp, simulator çalısmalarına başlayın. Tüm bilgiler Simulator bölümünde :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu arada V922 gelinceye kadar acilen sim kumandası alıp, simulator çalısmalarına başlayın. Tüm bilgiler Simulator bölümünde :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Mehmet Abi Çok Saol :thumbup: Pazartesi Sipariş Edicem Zaten Başladım Simulatöre Hep Hayalimdi Helikopteri Ters Uçurma

Arkadaşlar Hepinize Çok Teşekkürler Eğer Yurt Dışından V922 Getirmeye Korkarsanız Bu Sitede 250 TL Fiyat İle Alabilirsiniz Ayrıca Kapıda Ödemede Var :D

Arkadaşlar Hepinize Çok Teşekkürler Eğer Yurt Dışından V922 Getirmeye Korkarsanız Bu Sitede 250 TL Fiyat İle Alabilirsiniz Ayrıca Kapıda Ödemede Var :D
Bence de fiyat olarak çok uygun. Paylaşım için teşekkürler Mehmet. Sipariş sonucu paylaşırsan ayrıca seviniriz. Zira bu firmayı ilk defa duyuyorum ;)

Konuyla birebir alakalı değil ama bu başlık altına, banggood siparişi ile ilgili bende birşey eklemek istedim.

Ayın 20'sinde bir sipariş geçtim ve 11$ farklı hızlı kargoyu seçtim.

Ürünler bugün elime ulaştı. Kısa süre %p

Fakat hem eksik var, hemde landing skid'ler (v922) 5 para etmez çıktı. Hepsi eğilmiş bükülmüş ! :mad:

Bundan sonra ya paypal ile alışveriş, ya da banggood'a veda :saygilar:

*Bu arada adamlar 9$ lık faturayı paket üstüne yapıştırmışlar %p