barkod no suz sipariş takibi

Özkan KAYA

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
Arkadaşlar Merhaba;

16 ocakta banggood tan v911 kuyruk motoru sipariş ettim. şu an 1,5 ay olmasına rağmen elime ulaşmadı. barkod numarası almadan sipariş ettiğim için ptt den de takip edemiyorum sanırım. bu durumda ne yapmam gerekir. ptt den isimden soruyorum yine çıkmıyor. yardımlarınızı bekliyorum....

Odemeyi paypal uzerinden yaptiniz ve 45 gunu gecmedi ise sikayette bulunup, para iadesi isteyebilirsiniz. Sayet direkt odeme yapti iseniz, Banggood durumu bildirin ve gelecek cevabi bekleyin. Sayet geri donmez ve urun gercekten verilmesine ragmen kargo da kayboldu ise yapacak bir sey yok ne yazik ki :-\

Ama bence merak etmeyin, gecte olsa elinize ulasir. Bu aralar Banggood da HK gibi kargoda cuvallamis durumda :embarras:

Mehmet bey merhaba nasılsınız?

paypal üzerinden yaptım, banggood ta mail attım dönüş yaptı, ingilizce olduğundan anlamadım yalnız 7-20 gün diye bir ibareyi anladım. bu nasıl iş anlamadım ben. v922 yi de aynı anda sipariş etmiştim. o 28 günde geldi. ama bu 1,5 ay olmasına rağmen gelmedi....

Bang good şu sıralar kargolama işinde çok hatalar yapıyor. ( özellikle tek kalemde verilen siparişi kendi kafalarına göre ikiye / üçe bölüp takip numarası vermeden gönderiyorlar ) . Bekleyin eğer siparişleriniz elinize ulaşmazsa ; sizin tercihinize göre ya tekrar gönderiyorlar , yada paranızı iade ediyorlar. Ben paramı iade aldım.( 06/12/2013 te verdiğim sipariş elime ulaşmayınca , 28/02/2014 de para iadesini aldım)