Berlindeyim

Ralf patronla yuzyuze gorusmek isterdim ? Berlin biletleri kac para olmus? ??

Berlin"e uçmana gerek kalmaya bilir. F3N takvimini ilettim kendisine . Belki İstanbul'daki yarışmaya gelebilir.

Oldukça büyük bir fabrika aslında . Resimlerin boyutunu ufaltıp yükledim . Rasim Bey meraklısı olduğu için rica ettim bi kaç resim çekmeme izin verdiler .
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Çok tuhaf bulduğum nokta ise koca üretim sahası olan firmanın kapısının önüne park etmiş olmama rağmen hiçbir tabela veya firma simgesi olmadığı için telefonla arayıp firmanın yerini sordum .

Ne güzel işler, işyerleri var dünyada. Valla sabah sabah moralim bozuldu. :cry:

İnşaat mühendisi olan aklımı seveyim. :angry:

Çok tuhaf bulduğum nokta ise koca üretim sahası olan firmanın kapısının önüne park etmiş olmama rağmen hiçbir tabela veya firma simgesi olmadığı için telefonla arayıp firmanın yerini sordum .
Eminim nazar değmesin diye öyle yapmışlardır. :D :lol:

Son düzenleme:
Oldukça büyük bir fabrika aslında . Resimlerin boyutunu ufaltıp yükledim . Rasim Bey meraklısı olduğu için rica ettim bi kaç resim çekmeme izin verdiler .

Paylaşım için teşekkürler Özgür bey. Fabrika binasına kyle dahl ın bir videosundan aşinayım :) Üretim/stok sahalarından geçip logo 700 topluyordu... Bulamadım şimdi bulursam paylaşırım.

Türker abiye de katılıyorum. Sevdiğiniz işi yaparsanız bir gün bile çalışmış sayılmazsınız :D

--------------

Edit: VBC touch çıkmadan önce şöyle bişey varmış;

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
@Türker Akgün : Hiç düşünme hemen bir cv oluştur . Ne işle uğraştığının bir önemi yok . Sadece hobilerini ve becerilerini yaz . Bir bakmışsın 1-2 ay sonra seninle çalışma şartlarını konuşmak için görüşmek isterler . Tabi kurulu düzen var . Al kurulu düzenini buraya getir 2 sene içinde derler merak etme . Sadece çok iyi derecede ingilizce ve ilk etapta sokakları tarif edebilcek , kim olduğunu anlatabilcek kadar almanca bil derler . Burda hala çalışacak kaliteli işçi sıkıntısı çok .

@Türker Akgün : Hiç düşünme hemen bir cv oluştur . Ne işle uğraştığının bir önemi yok . Sadece hobilerini ve becerilerini yaz . Bir bakmışsın 1-2 ay sonra seninle çalışma şartlarını konuşmak için görüşmek isterler . Tabi kurulu düzen var . Al kurulu düzenini buraya getir 2 sene içinde derler merak etme . Sadece çok iyi derecede ingilizce ve ilk etapta sokakları tarif edebilcek , kim olduğunu anlatabilcek kadar almanca bil derler . Burda hala çalışacak kaliteli işçi sıkıntısı çok .
Özgür bey cv'yi nereye gönderiyoruz? :lol: CEO'dan belli bir adres aldıysanız hemen yollayabilirim :halay:

Abi işte başından beri konuştuğumuz durum, zaten o fiyatın içinde ne yazık ki vergi var (%19)... Onun üzerinden 20 indirim yapması çok da efsane olamıyor bizler için.
Ki zaten almanya fiyatı nedense ingiltere fiyatından bile 10-20 euro daha fazla. Bir malın fabrikada pahalı, distribütörde ucuz olması zaten enteresan :)
Tek avantajı kargo oluyor. Vergi yoksa gümrük var diyebilirsiniz, zaten gümrük varsa biz hobide yokuz :D
Bu konuların konuşulması bile ayıp diyenler de oluyor arada forumda ama bence de doların 5.95 olması ayıp :saygilar: