BIG Turbine RC Helicopter Bell 212 Fire Rescue

Abi ne zamandır aklımda ama hep unutuyorum, bizim huey son durumu ne ? En son nerede ise 2 yıl once Orhanlida görmüştük diye hatırlıyorum ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Abi ne zamandır aklımda ama hep unutuyorum, bizim huey son durumu ne ? En son nerede ise 2 yıl once Orhanlida görmüştük diye hatırlıyorum ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mekanizma bir tarafta fuselage bir tarafta öyle duruyor bilmiyorum sıra gelecek mi? :rolleyes:

Malum karanlık taraftan aydınlık tarafa uçaklara geçtim. :lollol:

Celalettin Yazkan' Alıntı:
...
Malum karanlık taraftan aydınlık tarafa uçaklara geçtim. :lollol:
Biz dönmeni sabırla bekleriz Celalettin Abi bu tarafta. :laugh:

Beni gazlayacağına yapsana artık şu HUEY'i Celalettin abi :D , adamı artık özgür bırak , kavuşsun garip gökyüzüne , olmuyor ama böyle kaptanım. :p :evil: :lol:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Beni gazlayacağına yapsana artık şu HUEY'i Celalettin abi :D , adamı artık özgür bırak , kavuşsun garip gökyüzüne , olmuyor ama böyle kaptanım. :p :evil: :lol:

Hangarı boşaltıp yer açabilirsem ona sıra gelecek Hakan çok haklısın artık onun gökyüzündeki yerini alma vakti epey geçti.

Şaka maka artık uçuralım şu scaleleri Celalettin abi , ortalık çingilek gibi modellere kaldı , şöyle güzel birer video koyup , helikopter işte böyle uçurulur dememiz lazım.Gerçi ben akşamları invert çalışmalar da yapmaya başladım ama :evil: :lol: