Bir gizli çekim daha Trex450 DFC

Mehmet Karakaya

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Bugün hanımı kandırıp 2 saatlğine falan gidiyorum sende AVM ye git alışveriş yap diye gazı verdikten sonra soluğu alanda aldım.Sağolsun Celalettin abi ben video çekilirken stress yapıyorum kırıyorum diye arada gizli çekimler yapıyor.Ruhunuz duymaz.:) Yeni bir 450 videosu sayesinde ortaya çıktı.Model zaten ufak zaman varsa 720p izleyin.:) Keyifli seyirler selam..:)

Not:Ahmet bu arada modeline potansiyel alıcı çıktı haberin olsun.:)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet Karakaya' Alıntı:
Bugün hanımı kandırıp 2 saatlğine falan gidiyorum sende AVM ye git alışveriş yap diye gazı verdikten sonra soluğu alanda aldım.
Valla bu takdik süpermiş, gerçi biraz pahalı bir seçenek ama :lol:

Mehmet Karakaya' Alıntı:
Sağolsun Celalettin abi ben video çekilirken stress yapıyorum kırıyorum diye arada gizli çekimler yapıyor.Ruhunuz duymaz.:) Yeni bir 450 videosu sayesinde ortaya çıktı...
Evet ya, kamera devreye girince uçuş kesinlikle değişiyor, kamera heyecanı olsa gerek :laugh:

Bu arada seninle 450 muhabbeti yapan kim ?? Epey keyifli bir sohbet olmuş :)

Ynt: Bir gizli çekim daha Trex450 DFC

Vay guzel bulusma olmus :) kumandana kuvvet Mehmet. Celalettin abide guzel cekim yapmis

U9200 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ynt: Bir gizli çekim daha Trex450 DFC

ahmet.goktas' Alıntı:
Vay guzel bulusma olmus :) kumandana kuvvet Mehmet. Celalettin abide guzel cekim yapmis

U9200 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Bu arada sormayı unuttum, çekim yapan abi, bizim Celalettin abi değil mi ? :D

Re: Bir gizli çekim daha Trex450 DFC

Abi Celalettin abi ama başka bir Celalettin abi :) Yazkan abi değil :)

Bu arada o arkadas Emre hani dev 170CC Edge 540 olan. Imuk ta ucmustu. Videoları vardı abi.

Sent from SpaceShipOne...

Re: Bir gizli çekim daha Trex450 DFC

Mehmet Karakaya' Alıntı:
Abi Celalettin abi ama başka bir Celalettin abi :) Yazkan abi değil :)

Bu arada o arkadas Emre hani dev 170CC Edge 540 olan. Imuk ta ucmustu. Videoları vardı abi.
Ben de kendi kendime diyordum ki, bizim Celalettin abi dün Orhanlıdaydı, bugün nasıl olurda Hazerfen'de de olur diye :D

Evet videoları izledim Mehmet :thumbup: Gerçi Emre kardeşimiz uçakcı ama maşallah heli işini de oldukça yakından takip ediyor, belli ;)

Çok güzel bir uçuş olmuş her zaman ki gibi. Elinize sağlık :saygilar:

450 dfc modelini çok beğeniyorum. Oldukça şık ve kaliteli bir model büyük modellerden yorulunca taşım kolaylığı ve uçuş keyfi harika.