Video Bir uçakçının ilk günleri...

Valla içim gitti videoları görünce. Çift motorlunun kalkışında gerçekten ilkmiş gibi heyecanlandım. Ama Taylocraft'ı bir yakından göremedik. :( Çünkü kendisi benim de çok sevdiğim bir uçaktır. Ve aynı great Planes kitinden bende de var. Hatta onun için özel aldığım 30'luk OS 4 zamanlı motoru da var. Muhtemelen alım tarihi sizinkinden eskidir. Birlikte kuzu kuzu yatıyorlar hala. :embarras:

Ekip sağlammış, muhabbetler bile yeter. :thumbup:

Şubeler falan değişmiş belki ama ekip hala bizim tanıdığımız kadarıyla yerinde neyseki. :yuppi: :yuppi:

O zamanlar Mehmet abi ve RCKolik olsaymış fenomen olurmuşsunuz. :laugh:

Ama Sümer abide çağın koşullarında hiç fena iş çıkartmamış doğrusu, ellerinize sağlık. :RCKolik:

Ama Taylocraft'ı bir yakından göremedik. :( Çünkü kendisi benim de çok sevdiğim bir uçaktır. Ve aynı great Planes kitinden bende de var. Hatta onun için özel aldığım 30'luk OS 4 zamanlı motoru da var. Muhtemelen alım tarihi sizinkinden eskidir. Birlikte kuzu kuzu yatıyorlar hala. :embarras:

Taylorcraft inşaatımı tüm detayıyla modelci.net forumunda paylaşmıştım, belki oradan hatırlarsınız. Birkaç foto bulabilirsem paylaşırım.

Kkiti ve motoru kaça satarsınız? :)

Lafı geçmişken birkaç foto ekleyivereyim :)

modeli komple beyaz oratex ile kaplayıp akrilik oto boyalarıyla boyamıştım. Southwest havayollarının turuncu mavi kırmızı renkleri çok hoşuma gittiği için o renklerde ve benzer bir şema ile boyamıştım. (Boyalı halinden fotoğraf bulamadım henüz, bulursam paylaşırım)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

I-ıh!... O zamanlar ne heyecanla beklemiştim gelmelerini. Şimdi de onlar beklesin bakalım tezgaha çıkacağı günleri! ;)

Olmaz öyle :) bu kış projesi olsun bari. Panter sona yaklaşıyor, sonrasında ben kendimi nadasa bırakacağım. Yeni bir inşaat projesi lazım foruma :thumbup: