Bizimde Olurmu Acaba?

gencer007

Çalışkan Uye
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bizimde Olurmu Acaba?

kastım çalışma ortamı idi

Bizimde Olurmu Acaba?

Hüseyin GENCER' Alıntı:
kastım çalışma ortamı idi

Olur Hüseyin abi inşallah, benim umudum var şahsen. :laugh: Hatta olasılıkları çıkardım bile :

1) Sayısal Loto'nun sonucunu rüyamda görebilirim,
2) Hiç bilmediğim milyoner bir akrabam vardır ve bütün mal varlığını vasiyet ederek bana bırakabilir,
3) Sokakta birgün Acun Ilıcalı'yla çarpışırım, beni biranda sever ve önümü açar,

Daha çok yazabilirim esasında ama bunlar zaten yüksek ihtimalli şeyler olduğu için gerek görmedim şuan. :lollol: :lol:

Bizimde Olurmu Acaba?

Bu nedir ya, ayıp valla :laugh: Olan var olmayan var :-\ Madem böyle bir imkanın var neden paylaşıp da olmayanları üzüyorsun :embarras:

Bizimde Olurmu Acaba?

Önceden bunları izleyince heveslenir, bu kadarı olmasa da yapabildiğim kadarını yapmaya çalışırdım. Ama artık heyecanlandırmıyor beni! :( Ne böyle bir atölye, ne de böyle bir uçuş alanımız olmasına imkan var! :'( Ama bizde olup onlarda olmayan bir şey de var; "çay". Öyle bir atölyeleri var, ama bir bardak sıcak çayları yok!. Acıdım ben onlara şimdi!

Bizimde Olurmu Acaba?

Omer Erkan' Alıntı:
Önceden bunları izleyince heveslenir, bu kadarı olmasa da yapabildiğim kadarını yapmaya çalışırdım. Ama artık heyecanlandırmıyor beni! :( Ne böyle bir atölye, ne de böyle bir uçuş alanımız olmasına imkan var! :'( Ama bizde olup onlarda olmayan bir şey de var; "çay". Öyle bir atölyeleri var, ama bir bardak sıcak çayları yok!. Acıdım ben onlara şimdi!
Aman Allah'ım, beni şuan kaybettiler abi. :eek: Beni bilenler bilir çayla çalışan bir bünyem vardır. :lollol: :lol:

Bizimde Olurmu Acaba?

Türker Akgün' Alıntı:
Aman Allah'ım, beni şuan kaybettiler abi. :eek: Beni bilenler bilir çayla çalışan bir bünyem vardır. :lollol: :lol:
Cay bulunmayan bir atolye cennet olsa ne yazar, beni de kaybettiler :lollol: :lol: Omer abi bu tespit icin sana ayrica tesekkurler, bir an gözümüzü büyülemeyi becerdiler ama sayende cabuk uyandik :laugh: :D