Blade mCPx V2 - 6 Kanal Micro Heli Kutu İnceleme

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Merhaba Arkadaşlar,

Model helikopterlerde mikro modellerden itinayla uzak duran ve bu konuda ciddi bir direnç sahibi olan bir modelciyken Mehmet abimin V922 ile tanışması ve her fırsatta kumandayı elime verip ön yargılarımı yıkması sonrası işte sonuç taaaa taaaaaaaaammmm. ;D

Amerika'dan uzun bir uçak yolculuğunun ardından önce Ankara'ya ve sonrada İzmit'e ulaşan yeni Blade mCPx V2 6 kanallı micro model helikopterimin kutu açma videosunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Tabi bu uzun yolculukta yerden tasarruf edebilmek için ortada kutu diye birşey kalmamış, bizim tören biraz mecazi olacak bu sebeple. :laugh: Amerika'lardan taşıyıp getiren Ali Baran arkadaşımada tekrar teşekkürler bu vesile ile. :bravo:

İlerleyen günlerde bu minikle olan maceralarımızı sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. ;)

Buyurun arkadaşlar işte videomuz :

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bir gün herkez microcu olacak Türker'im :lol: Biz biraz erken davrandık sadece :laugh:

Şaka bir yana ben de hiç bu kadar eğlenceli olacağını tahmin etmiyordum. :thumbup:

Tabii ki bunda teknolojinin gelişmesi de büyük bir etken. Zira 2 yıl önce microlar bu başarıyı ne kadar sağlıyorlardı çok emin değilim. Örneğin Yücel kardeşimiz 1,5 yıl önce Blade mPX V1 almıştı. En basitinden onda bile denge ve kuyruk sorunu vardı diye hatırlıyorum

Teknoloji konusu bencede çok önemli, bu minikler gerçekten git gide arttırıyorlar performanslarını.

Bu konuyu merakla takip ediyorum :thumbup: Özelikle 922 ile karşılaştırılmalı sonuçlarını.

Arda Erkan' Alıntı:
Bu konuyu merakla takip ediyorum :thumbup: Özelikle 922 ile karşılaştırılmalı sonuçlarını.
Çok yakında ilk saha testi ve sonraki uçuş performans test sonuçlarını sizlerle paylaşıyor olacağız ;)