Blade MCPX V2 Uçuş Testi

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar,

Epey bir süre önce aldığım ve ürün incelemesini Mehmet abiyle birlikte yapıp sizlerle paylaştığımız Blade MCPX V2 micro heliyi yavaş yavaş kapalı alanda uçurmaya ve performansını denemeye başladım.

Micro helilerin kabiliyetleriyle ilgili fikir vermesi için değerli eşimin cep telefonu ile çektiği videoyu sizlerle paylaşmak istedim.

Keyifli seyirler. :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Blade MCPX V2 Uçuş Testi

Türker ben vidyoyu göremiyorum :S

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Blade MCPX V2 Uçuş Testi

Üstad normal gözüküyor ama anlamadım. ???

Blade MCPX V2 Uçuş Testi

Vay Türker'ime bak neler yapmış ben yokken :bravo:

Havva'da cep telefonu ile gayet başarılı bir çekim yapmış. Tebrik ediyorum kardeşim :thumbup:

Blade MCPX V2 Uçuş Testi

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Vay Türker'ime bak neler yapmış ben yokken :bravo:

Havva'da cep telefonu ile gayet başarılı bir çekim yapmış. Tebrik ediyorum kardeşim :thumbup:

Bugün governor düzelince keyfim yerine geldi abi. :thumbup: Uçuş yaparak kutladım. :)

Modelcilikte sigara tiryakiliği gibi sevindin uç, üzüldün uç. :lollol:

Blade MCPX V2 Uçuş Testi

Ellerinize sağlık kardeşim , minik de hakikaten çok performanslı ve güzel uçuyor , valla şaka maka düşünmeye başladım ben bu minikleri... :thumbup:

Blade MCPX V2 Uçuş Testi

Elinize sağlık , çok keyfili bir video olmuş gerçekten zevkle izledim. :)

Blade MCPX V2 Uçuş Testi

Omer Erkan' Alıntı:
Pazar günü çalışmıyor diyordun, governor'un derdi neymiş?

Ömer abi sensör bozuk çıktı. :( Birtek o kalmıştı değiştirmediğim onu değiştirince çalıştı. :mad:

Blade MCPX V2 Uçuş Testi

Türker bey bende heliyi göremiyorum ekranın önünden hızlıca bişi geçiyor :lollol:çok güzel bi video tüm detayları gördüm ben heliyi hoverda tutayım yeter bana.tebrikler :bravo:

Blade MCPX V2 Uçuş Testi

Mehmet Bey,

Dün akşam üzeri yaptığımız çekim bence de süper oldu.Türker'ciğimin Trex 700'deki sıkıntısı da çözüldü , sizin anlayacağınız keyfimiz yerine geldi.Benim telefondan videoları aktarması yaklaşık 3-4 saati buldu ama güzel oldu.

Bu arada müzik de güzel ama değil mi? ;D

Sevgiler
Öznur'a da selamlar, kolay gelsin.

Blade MCPX V2 Uçuş Testi

Havva Kılıç Akgün' Alıntı:
...videoları aktarması yaklaşık 3-4 saati buldu ama güzel oldu.
Evet bi türlü telefonun çektiği videoları görmedi bilgisayar convert falan etmek gerekti, epey zaman aldı hakikaten. :(

Havva Kılıç Akgün' Alıntı:
Bu arada müzik de güzel ama değil mi? ;D
Çekimin yanında müzik seçimide değerli eşime ait. Huzurlarınızda birkez daha teşekkür ediyorum kendisine. ;)

Blade MCPX V2 Uçuş Testi

mehmet yıldırım' Alıntı:
... ben heliyi hoverda tutayım yeter bana.
Mehmet Bey inanın sadece zamana bağlı şeyler bunlar. Pilotaj, siz uçmaya devam ettikçe ilerliyor.

Yeni başlayınca çok uzak geliyor insana ama kısa bir süre sonra sizde zor olarak gördüğünüz manevraları rahatlıkla yapmaya başlayacaksınız. %p

Blade MCPX V2 Uçuş Testi

Türker cepten vidyo gözükmüyordu :) şimdi işyerinde izledim elin,ze sağlık :) diğer 6 kanallı micro V911 di sanırım yada V922 :D microları çok takip etmediğim için ismini bilmiyorum :D 2 heli arasında performans ve gyro kabiliyeti farkı varmı ?

Blade MCPX V2 Uçuş Testi

Türker bey
Problemleri çözmene sevindim
Huzurlu ve kırımsız uçuşlar sizi bekliyor. c.ertesi keyifle sizi seyredeceğim
Selam ve sevgiler