Blade Nano S2

100 dolar fiyatı gayet mantıklı uçuşu ve yenilikleri de güzel, tek eleştireceğim noktası fırçalı motor kullanmaları olmuş.

Aynen Ali fırçasız motor iyi olurdu tabiki, insanın ilk aklına gelen o oluyor heliye bakınca.

Yalnız şu aralar piyasada micro heli bulmak çok zor, eskisi gibi önünde 5-6 ayrı markanın modeli yok bu boyutta, onlarda buna güvendiler belki biraz fazla zorlamadılar ?

İki gün önce sürpriz bir şekilde stoklara bir çok sitede stoklara girdi micro helimiz, 31 mayıs diye kara kara düşünürken hoş bir sürpriz oldu bu durum. O tarihe kadar aynı almak düşüncesiyle bekler miydim emin değilim ama stoğa girmişken bir adım attım bakalım beklemedeyiz artık :D .

Tekrardan merhaba, aslında geleli 2 hafta falan oluyor ama ancak fırsat bulabildim bir kaç fotoğraf çekmeye, iş - ev - Kerem derken zaman kalmıyor artık hobiye vs.
Gelelim konumuza başlıktada göründüğü gibi E flite Blade Nano S2 heli, bir süre önce Mehmet Abi ninde yardımıyla aldık. Bir kaç fotoğraf çekebildim bir video düşünüyordum ama fırsat bulmam mümkün olmuyor Kerem sağ olsun.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Şimdi şöyle bir sorun var kullanım kılavuzunda benim anladığım kanal ayarları -INH şeklinde olmalı ancak 3 kanala müdehale etmeye izin vermiyor kumanda ben mi yanlış anladım acaba ?

Hayırlı olsun Mustafa...

Videoda göremedim de, acaba rica etsek bir sonraki ekran olan Channel Input Config ekranının da bir fotoğrafını atabilir misin?

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Hacılar
Abi hayırlı olsun çok güzel bir seçim yapmışsın, maiden videosunu bekliyorum.

Teşekkürler Ali inşallah yakın zamanda atabilirim ?

Hayırlı olsun blade modelleri çok güzel bence.

Teşekkür ederim benimde sevdiğim markalardan, güzel modeller.

Hayırlı olsun Mustafa...

Videoda göremedim de, acaba rica etsek bir sonraki ekran olan Channel Input Config ekranının da bir fotoğrafını atabilir misin?

Sağ ol Rasim. İlk fırsatta atarım tabi, tekrar bakayım.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa ÇOBAN
Tekrar hayırlı olsun Mustafam :thumbup: Güzel günlerde kırımsız uçuşlar. Maiden videosunu ve model hakkındaki yorumlarını 4 gözle bekliyoruz :D