Bu da kaşınan modelci videosu otur oturduğunyerde :D

• Konbuyu başlatan altan
  • Başlangıç tarihi
  • 2,203
A

altan

Guest
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Hava öyle şaşırttı ki bir anda bir lodos bir fırtına inene (yere yapışana :laugh: :laugh: ) kadar terledim inanın...Sonuç sıfır kırım %100 adrenalin. ;D ;D ;D

Ynt: Bu da kaşınan modelci videosu otur oturduğunyerde :D

A.CULPAN' Alıntı:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Hava öyle şaşırttı ki bir anda bir lodos bir fırtına inene (yere yapışana :laugh: :laugh: ) kadar terledim inanın...Sonuç sıfır kırım %100 adrenalin. ;D ;D ;D
"Bu havada, böyle dengesiz rüzgarın oldugun bir günde uçuş yapılmaz " demiştik (Hüseyin Abi ve ben) demiyeceğım :lol:

Konu başlığı zaten açıklıyor durumu "Bu da kaşınan modelci videosu otur oturduğun yerde" :lollol: Neyseki sonu güzel bitmiş :thumbup:

Evet, terlesen yeri! Nasıl indiğin manevralardan belli! Son anda çamlara girmekten iyi kurtarmışsın...

Ynt: Ynt: Bu da kaşınan modelci videosu otur oturduğunyerde :D

Omer Erkan' Alıntı:
Evet, terlesen yeri! Nasıl indiğin manevralardan belli! Son anda çamlara girmekten iyi kurtarmışsın...
Çam mı ne çamı :lollol: :lollol: :lollol: :lollol:

A.CULPAN' Alıntı:
Omer Erkan' Alıntı:
Çam mı ne çamı :lollol: :lollol: :lollol: :lollol:

Yılbaşı çamı değil herhalde, kendi videonu izlemedinmi?...

Ömer abi , Altan o manevraları bilerek yapıyor ve yine bilerek çam ağacını teğet geçtiğinden üzerine alınmıyor. Helal olsun be...Thy de bile böyle pilot yok ... :laugh: