Davet Sakarya Buluşması küçük olanından :)

Ali Haydar GÖK

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Selamlar herkese

14 Ocak Pazar günü Kocaeli ekibinden @Ömer Erkan ve arkadaşı, @kenan özendi , @Kemal baloglu , @Bünyamin kayacı abilerimi Sakarya'ya davet ettim. Bir aksilik olmazsa gelebiliriz dediler :) Sizlerden gelmek isteyen varsa küçük buluşmayı biraz daha büyütebiliriz :)

Saha benim her zaman uçtuğum yer. Uçaklar için pist olarak asfalt yolu kullanabiliriz. Helikopterler için zaten bir şeye gerek yok. Tak pili uç :lol::lol: Köyün muhtarı ile görüştüm. Haber verdim. Sorun olmaz dedi. Kış olduğu için hayvanları dışarı çıkarmıyorlar. Sadece bazen araba geçebilir yoldan.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Alan burası. Turuncu çizgi uçak pisti. Yeşil çizgi arabaları koyacağımız yer olabilir. Ayrıca helikopterleride uçurmak mümkün olabilir o tarafta. Bilmeyenler için uçak pisti ve uçtuğum alanla alakalı video paylaşıyorum aşağıda. Turuncu alanda uçuyorum.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gelmek isteyenleri bekleriz:saygilar:

Şimdilik gelebilirim görünüyor. Yalnız hava açık ama, baya soğuk olacak! 🥶 Sıkı giyinmek lazım. Yoksa hastalık kol geziyor ortalıkta. 🤧
Alt üst zırhı giydik mi dışımız ısınır. Kenan hocam çayı demledi mi içimiz ısınır. Geriye uçmak kalır abi :halay:

Bugün sahaya gittim. Saat 1 de sahadaydım. Akşam 5 gibi ayrıldım.

Uzun zaman sonra Extra'yla uçmak özgür hissetirdi :hoppa:10 sorti Extra ile, 2 sorti de hala uçabiliyor mu diye Ultimate ile uçtum. Uçmamakta ısrarcı :lol::lol:

Sahadan birkaç fotoğraf

Ultimate Pas sökme çalışmaları

Extra ile sportsman uçmaya çalışıyorum ama işler baya ciddileşti artık. Birde ek olarak ilk gittiğimde tam karşımdan rüzgar esiyordu ve baya eğlenceliydi! sekanslar. Sonradan rüzgar dindi de rahatladım. Kör topal sportsmana benzer bir sekans videosu atıyorum :)

Bugün gayet güzel bir buluşma oldu. Şu resmi çektiğim için mutluyum 😍 Ki bu gelenlerin bir kısmının fotoğrafı:coolxf:

İnşallah yaza doğru bu tarz resimleri her ilde görmeye başlarız.

Kenan abi sahayı yordu artık. Heralde bir 15-20 kere uçtu. Saymadık 😁

Kemal abi bugün yeni buluşlar peşindeydi. Pist yerine ağaca inmeye çalıştı ve gayet başarılıydı:lol::lol: Ağaçtan yere indirme kısmını sormayın:evil:

Bünyamin abinin uçağı uçtu ve indi. Uçağın beni dinlediği pek söylenemez :evil: Allah'tan arabalara vs girmedi. Neyse ki artık depron malzemesi vs var. Artık hafif güzel bir trainer yapabilecek :)

Ekrem abinin getirdiği lastik motorlu uçakla uçtum biraz. İlk defa lastik motorlu uçak gördüm ve uçurdum. Çocuklar için birebir :)

Ömer abiyi de ilk defa uçarken görmek nasip oldu :lol::lol: Getirdiği ufaklıklarla keyifli keyifli 2 uçuşunu izledik :) Videolar sonra gelecek :)

Uçuş öncesi
(Alt kısmı çekmedim ama uçarken cikis ayakkabıları vardı. Uçuş sonu o ayakkabılar gitti çizmeler geldi :lol::lol:)

Uçuştan sonra:lol:

Tabi gelen birkaç arkadaş daha vardı foruma üye olmayan. Onlarda quadlarla uçtular. Bende biraz uçak, biraz heli, biraz quad, biraz lastik motorlu uçak falan derken akşamı ettik 😁

Bugün kocaman bir buluşma oldu
Semaver Çay sürekli vardı yiyecek masamız hepimizin midesine yetti:D
Ben trex 700 Trex 550L doninator ve Mini titan E360 ile ucuşlarimi yaptım

Teşekkürler @Ali Haydar GÖK . Güzel, küçük ama işlevsel bir buluşma oldu. Uzun zamandır merak ettiğimiz bir alanı görme fırsatımız oldu. Benim tekerlek derdim olmadığı için çayır çimen üstünde 2 uçuş (sayılırsa) yaptım. Çizmeleri de iyi akıl etmişim, çayır çimenin içi su dolu. Ayaklarım ıslanmadan modeli almak için iyi oldu.