BUDA SIRADA TOPALAMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM MODEL

• Konbuyu başlatan l3ycerkez
  • Başlangıç tarihi
  • 2,293
L

l3ycerkez

Guest
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sezon bitmeden maiden yaparım inşallah.

Forum ilk kuruldugunda Yucel diye bir kardesimiz vardi, bilenler bilir :-\ O zamaninda paylasmisti bunu :embarras:

Valla guzel model ama bu model bizim sahalara gelir mi bilemedim :rolleyes: Bunun icin IMUK ya da Hazerfen gibi soyle guzel asfalt pistli, ineksiz ve sesten rahatsiz olmayacak komsular lazim gibi :embarras: Yoksa bu modelinin gercegini gormek bizlere de zevk verir dogrusu ;)

Insallah Yavuz Bey. Bizlerede izlemek nasip olur. :bravo:

Hadi hayırlısı diyelim %p yalnız 9 adet servo gerekiyor diye biliyorum ben buna

Ragıp SARI' Alıntı:
Hadi hayırlısı diyelim %p yalnız 9 adet servo gerekiyor diye biliyorum ben buna

İş servolara kalsın Ragıpcım modelin ortalama maaliyetini çıkardım servolar devede kulak gibi görünüyor ;D

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
İş servolara kalsın Ragıpcım modelin ortalama maaliyetini çıkardım servolar devede kulak gibi görünüyor ;D
Sormasi ayip olmazsa ne kadar tutuyor :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Forum ilk kuruldugunda Yucel diye bir kardesimiz vardi, bilenler bilir :-\ O zamaninda paylasmisti bunu :embarras:
Görür görmez benimde aynı şey aklıma geldi abi. :) Bizim kardo hastasıydı bu uçağın. :laugh:

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:

Eeeeeeee gül diken mevzusu. :laugh: Hadi hayırlı olsun diyelim. %p

Aynı modelden Antalyada bir arkadaşta var, gerçekten harika bir model, heybetli ve yakışıklı ;)

Yavuz, bu sezon YAK 54'ün uçularını doya doya izleyelim, seneye sezon açılışı yaparsın. Bence aceleye getirme...

Omer Erkan' Alıntı:
Yavuz, bu sezon YAK 54'ün uçularını doya doya izleyelim, seneye sezon açılışı yaparsın. Bence aceleye getirme...

Abi haklısın, acele etmeyeceğim ancak şöyle göze hitabeden farklı bir model daha toplamak istiyorum, bu modelle yapılabilecekler de düşünülünce insanın içi kıpır kıpır oluyor, :saygilar: