Bunlarda benim minikler :)

woohooo

Yeni Uye
Nine eagles solo pro 125 ve iki adet V977. Sağ taraftaki v977 de full modifiye Update edilmiştir, metalik ana motor aliminyum pervane takimi. Sol taraftaki v977 de ise sadece elimdeki kasadan varken servolar ve ana motor dahil kendi orjinal ürünlerini internet üzerinden sipariş vererek kendi montajımdir. İlk kez bu şekilde kendi montaj ürünüm olunca sizlerlede paylaşmak istedim, insanın kendi uğraşısinin uçuşunu görünce daha ayrı bir zevk alıyor :) sizlerede burda öğretici paylaşımlarınız adına teşekkür ederim :)

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cok guzeller gule gule kullanin

HTC One M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Paylaşım için teşekkürler Erhan, maşallah filo çok güzel. :thumbup:

Koleksiyon yapıyorum :) yavaş yavaş bir üst kademeye geçicem inşallah

Uçuşlar nasıl gidiyor peki Erhan ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mikrolarla ucuslarim biraz daha iyi yalnız yeterlimi diye sorarsanız kesinlikle değil hala simülasyon ile devam ediyorum, sıkıldıkça minik filoyu kaldırıyorum evde o kadar :)

Erhan bi modelciye 3 mikro fazla :laugh: olmuyo böyle evde x 7 bana bakıyo ben x 7 ye :halay: şaka bi yana ev içerisinde mikro şart bu soğuk kış günlerinde güle güle uç :D

Gercekten guzel gozukuyorlar iyi gunlerde kullanin..

kemalcan' Alıntı:
ev içerisinde mikro şart bu soğuk kış günlerinde güle güle uç :D
Abi satmasaydim diyomusun v977 yi :) Ben gunde 3 pil ucuyorum sayende saolasin :) ama evde ucmakda sikinti oluyo,malum acemiyim hoverda zor tutuyorum her an bi heyecan lambaya mi carpacak aynayami giricem koltugami deyecek :lol:

Mehmet Can Seymen' Alıntı:
Gercekten guzel gozukuyorlar iyi gunlerde kullanin..
Abi satmasaydim diyomusun v977 yi :) Ben gunde 3 pil ucuyorum sayende saolasin :) ama evde ucmakda sikinti oluyo,malum acemiyim hoverda zor tutuyorum her an bi heyecan lambaya mi carpacak aynayami giricem koltugami deyecek :lol:

Yok Mehmet kardeşim zerre gözüm yok sana kumanda fiyatına verdim heliyi sende güle güle uç benim işim değil mikro heli onu anladım zarıl zurul pal sesi gelecek vidalar m3 ten aşağı olmayacak ;D

kemalcan' Alıntı:
Erhan bi modelciye 3 mikro fazla :laugh: olmuyo böyle evde x 7 bana bakıyo ben x 7 ye :halay: şaka bi yana ev içerisinde mikro şart bu soğuk kış günlerinde güle güle uç :D
Ankaraya geldiğimde ayırdım birtanesini sana :)

Eyv. Düşünmen yeter kardeşim.

Filo güzel görünüyor solo pro çok kullanan yok sanırım ama tatlı duruyor :RCKolik:
Kırımsız uçurman dileğiyle

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Filo güzel görünüyor solo pro çok kullanan yok sanırım ama tatlı duruyor :RCKolik:
Kırımsız uçurman dileğiyle

Solo pro türkiyede pek tutulmadı sanıyorum, yalnız tam bir Çin malı demek uygun olur, V977 ile kıyas yapıldığında gayet güçlü daha hassas kumandası muazzam ve yüksek ince ayar yapabilme varken aşırı kırılgan ve adı malzeme v977 ise tam tersi, tam başlangıç helisi kutudan çıkar tak pili uçur vur kır bişey olmuyor :)