Burdur buluşması.10.09.2017

Hakan Ülgenalp

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Evet arkadaşlar,bugün güzel bir buluşma planlamıştık ama planda olmayan işler yüzünden ,arkadaşlar toplanamadı.Ben de pilleri şarj ettiğim için mecburi bir tek kişilik buluşma yapmak zorunda kaldım.Sağlık olsun,zaten alışkınım :)
Yıllar sonra Ömer teşrif etti,bana da kameraman gelmiş oldu. :thumbup:
Mahallede düğün olduğu için video biraz müzikli oldu :D
600 ilk kanopili uçuşunu yaptı,ardına 3 pil mini titanla kaymaklı kadayıf çektim,baya güzel oldu. :laugh:
Görselleri de koyalım,günü boş geçmediğimiz anlaşılsın :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Videolarımız da gelsin.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hakan abi hayırlı olsun 600 :)
Model resmen geniş alanda uçur beni diye bağırıyor, atlamak zıplamak akıp gitmek istiyor. :)
Mini titan da düğün eşliğinde güzel uçmuş :) Gayet güzel olmuş uçuşlar videolar eline sağlık abi. :bravo:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dar alanda şahane kısa paslaşmalar yapmışsın kardeşim :bravo: Ne yalan söyleyeyim Trex 600 bu kadar yakın bir sürede yeniden sahalarda göreceğimi hiç tahmin etmezdim :laugh: ama şahane bir sürpriz oldu :hoppa:

Görseller ve videolar için teşekkür ederiz ve devamını bekleriz :halay:

Hakan abi görseller şahane :bravo:

Senin oğlan artık uçuşlarda yalnız bırakmaz gibi geliyor bana, maşallah çok büyümüş o da. :) Ömer'de hepten delikanlı olmuş, saçları falan uzatmış. :coolxf:

Davullu zurnalı uçurdun 600'ü abi :laugh: helal olsun. :halay: :halay: :RCKolik:

600 ile güzel günler :) devamını bekliyoruz abi.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Hakan abi hayırlı olsun 600 :)
Model resmen geniş alanda uçur beni diye bağırıyor, atlamak zıplamak akıp gitmek istiyor. :)
Mini titan da düğün eşliğinde güzel uçmuş :) Gayet güzel olmuş uçuşlar videolar eline sağlık abi. :bravo:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkür ederim Şafak,dediğin gibi alet uçmak istiyor ama yapacak bir şey yok ;D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Dar alanda şahane kısa paslaşmalar yapmışsın kardeşim :bravo: Ne yalan söyleyeyim Trex 600 bu kadar yakın bir sürede yeniden sahalarda göreceğimi hiç tahmin etmezdim :laugh: ama şahane bir sürpriz oldu :hoppa:

Görseller ve videolar için teşekkür ederiz ve devamını bekleriz :halay:

Sağolasın Mehmed'im,dar alanda yusufsal paslaşmalar :D
Fırsat buldukça tek pile rağmen 600 uçacak inşallah :RCKolik:
Türker Akgün' Alıntı:
Hakan abi görseller şahane :bravo:

Senin oğlan artık uçuşlarda yalnız bırakmaz gibi geliyor bana, maşallah çok büyümüş o da. :) Ömer'de hepten delikanlı olmuş, saçları falan uzatmış. :coolxf:

Davullu zurnalı uçurdun 600'ü abi :laugh: helal olsun. :halay: :halay: :RCKolik:
Türkerim,oğlan büyüdü bugün okula başladı bile :), Ömer de benim iki katım olmuş Maşallah,600 davullu zurnalı uçar abi :lol:

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Gayet güzel bir gün olmuş senin için Hakan'ım.Devamını aksatmadan bekleriz.

Kaptanım senden de bir aksiyon bekliyoruz artık.Bak asgari ücret ev kira 2 çocuk çok şükür modelleri sırayla uçurabildik.Sen de gemide mi ,denizde mi , karada mı nasıl yaparsın bilmiyorum ama bir uçuş videosu da senden kesinlikle bekliyoruz artık :thumbup:

Mustafa Hacılar' Alıntı:
600 ile güzel günler :) devamını bekliyoruz abi.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnşallah Mustafa,mümkün olduğu sürece uçuşlar devam :RCKolik:

Hakan abi model canavar, hard 3d uçuşlarını merakla bekliyorum...

Hakan Abi maşallah sarılara :)

Kazasız belasız işallah %p

kadir kocaman' Alıntı:
Hakan abi model canavar, hard 3d uçuşlarını merakla bekliyorum...
Sağolasın Kadirim,ancak biliyorsun ben 3 D yapamıyorum,olsa olsa bu yine scale olur. :D :saygilar:

tamerkaymakci' Alıntı:
Hakan Abi maşallah sarılara :)

Kazasız belasız işallah %p
Eyvallah Tamerim,sarılar tanıdık değil mi, forever mini %p

Hakan tekrar hayırlı uğurlu olsun, buluşma gerçekleşmemiş ama güzel bir aile içi şenlik olmuş.Kırımsız, keyifli ve bol uçuşlar dilerim. :saygilar: :bravo:

ahmet atıcı' Alıntı:
Hakan tekrar hayırlı uğurlu olsun, buluşma gerçekleşmemiş ama güzel bir aile içi şenlik olmuş.Kırımsız, keyifli ve bol uçuşlar dilerim. :saygilar: :bravo:
Aynen öyle oldu Ahmet,zaten benim buluşmalar genelde böyle oluyor ,bu arada geçmiş olsun,450 hafif bir oryantasyon kaybı yaşamış,demek ki ustalık bulaşıyor. :thumbup:

Hakan abi seni sahada görmek ne güzel Allah bozmasın [emoji7]

Abi 600 tekrar tekrar hayirli olsun, nazar degmesin insallah. Ne yalan soyleyim, ben de bu hafta onu sahada gormeyi beklemiyordum :) Demek ki vitrin modeli degil, canavar gibi saha modeli olacak [emoji106][emoji1]