Görseller Bursa buluşmaları (Ana Başlık)

Bursa buluşmaları (Ana Başlık)

Geçmiş olsun Ali, aman dikkat kardeşim biliyorsun en ufak hataya yer yok, sorunsuz modeli indirmene sevindim :saygilar:

Sağol Fatih abi [emoji4]

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elinize saglik arkadaslar. Gecmis olsun bu arada Ali. Sag salim indikten sonrasi yalan, en guzel ucus kirimsiz ucus [emoji1]

Aynen Emre abi [emoji28][emoji28]

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bursa ekibini gören oldu mu :rolleyes: :islik: Yine nerede ise 1 ay oldu, hiç ses seda çıkmıyor kendilerinden :laugh: :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bursa ekibini gören oldu mu :rolleyes: :islik: Yine nerede ise 1 ay oldu, hiç ses seda çıkmıyor kendilerinden :laugh: :D
Abi bizim buluşmalar hafta sonu oluyor genel, şimdi ben sana soruyorum Mehmet abi son bir aydır güzel güneşli bi pazar oldumu, [emoji23]

Ama bu hafta kısmet ise şeytanın bacağına sıkacağız [emoji28]

HTC One M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar bugün nihayet, heli, quad, uçak uçuşu yaptık,çok keyifli ve Kırımsız güzel bir geçirdik , Ahmet kardeşimle günü özetleyen bir video çektik, trafikte beklerken, o birkaç güne hazır olur onuda eklerim, şimdilik resimleri şuraya atalım [emoji4]

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

HTC One M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elinize sağlık Ali mevsim kış olunca buluşmalar azalıyor haliyle ama siz yine de bu haftayı boş geçmemişsiniz :bravo: size

Ali şeytanın bacağını kırmışsınız, bundan sonra gerisi gelir buluşmalar insanı ciddi anlamda motive ediyor. Ara açıldımı zor oluyor biraz, paylaşım için teşekkürler videoları bekliyoruz..;)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Valla biz bu hafta, hava acılık soğuk olunca :laugh: pas geçtik ;D

Ama Bursa ektiğini yeniden ve uzun bir aradan sonra sahalarda görmek gerçekten Harika :bravo:

Resimler için teşekkür ediyoruz, ellerinize sağlık %p En kısa süre içerisinde de videoları bekliyoruz inşallah :RCKolik:

Soğuklara rağmen sahaya çıkmışsınız modelcilik ruhu bu olsa gerek görseller için teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hava oldukca soguktu ama cok kalabalik ve cok keyifli bir buluşma oldu. Bu yilin ilk bulusmasi oldu benim icin katilan arkadaslara teşekkür ederim :RCKolik: :saygilar:

Öncelikle Çanakkale zaferimizi rahmetle anıyorum, Başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının ruhları şad olsun, bugün bu ülkede rahatça hobimizi icra edebiliyorsak onların sayesindedir.

Bugün fatih abi ben çoluk çocuk güzel bir buluşma yaptık, Kırımsız keyifli bir gün oldu, benim sadece taşa değdiği için kuyruk Palim kırıldı malesef.

Bahar ayında alan çicek böcek taze otlar gerçekten çok güzel görünüyordu, insanın alandan gidesi gelmiyor, bu hobinin bir güzel yanıda insanı doğadan koparmıyor yoksa betonların arasında ölüp gideceğiz.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Ben ne yazık ki bu hafta sonunu da pas geçmek zorunda kaldım. Ama çoluk çocuk bu fırsatı kaçırmamanız güzel olmuş Ali :bravo: Bu arada ufaklık çok şeker maşallah :D

Paylaşım için de ayrıca teşekkür ederiz :thumbup:

Teşekkürler Mehmet abi, aslında çok resim var, ama resimleri yüklerken chrome kapandı, bende tekrar yüklemeye üşendim, uygun bir zamanda bütün resimleri yüklerim

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari