Görseller Bursa buluşmaları (Ana Başlık)

Süper Bir gün Oldu gerçekten çok eğlendik,sorunsuz Maiden olması ve kirimsiz Eve dönmenin keyfi paha biçilmez:)

• Beğen
Tepkiler: Dinçer SARIEREN
Bu gün çok eğlendik Herkes uçuşa doydu,Dinçer Abi nihayet tsa 700 İle doya doya ucabildi . CEM de bugün 380 nini Maiden yaptı sonradan kirbacladi,Kadir yeni hareketler çalışmış pilotaji baya ilerletmeye başlamış.Bahadır ve Bende bol Bol uçtuk.Görseller Dinçer abide En müsait zamanda paylaşacak

Buluşmamız çok keyifli ve eğlenceli geçti. bu kez Bursa Dağyenice mevkiinde uçuşlarımızı gerçekleştirdik. kırımsız doya doya uçtuk desem yeridir. Bursa ekibi olarak bu güzel tatil gününüde boş geçmedik, hız kesmeden uçuşlara devam.. :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mangallı, bol uçuşlu yine süper bir buluşma olmuş, sticklerinizs sağlık arkadaşlar :thumbup: Bol görseller için Dinçer sana da ayrıca teşekkür ederiz :RCKolik:

Fakat resimleri nereye yükledin tam anlamadım ama ne yazık ki gözükmüyorlar :rolleyes:

Elinize sağlık arkadaşlar, ben de henüz tam olarak videoları izleyemedim ama 360° çekim görseli iyiymiş :)

• Beğen
Tepkiler: Ali Yalçın
Bursa ekibi olarak bugün mini bir buluşma yaptık. Malum havanın durumundan ötürü gün pek uçuşa elverişli değildi. Akşam üzeri ben, Ali ve Mehmet kardeşimle birlikte keyifli uçuşlar yaptık.

Ben x7 yi kısmen dagitmistim ünite yerini değiştirince kablolamalarinda elden geçmesi gerekti,birazda temizlik yaptim ,o yüzden Sadece Dinçer abiye eşlik etmekle kaldım:)

Mini Mutlu mesut keyifli Bir gün oldu ,ha bu Arada Mehmet kardeşimin uçağınida bir tur ucurarak neticede elimize kumanda almış olduk:)

Demek Dinçer’in sahalara inmesi için illaki bir uçan modeli olması gerekiyormuş Ali :D

Bu arada uçağında maşallahı var, gerçekten havada çok güzel süzülüyor :thumbup:

En önemlisi de kısa da olsa hafta sonunu boş geçmemişsiniz arkadaşlar :halay: Paylaşımlar için de ayrıca teşekkür ederiz :RCKolik: