Görseller Bursa buluşmaları (Ana Başlık)

Gerçekten keyfli bir gün oldu,sabahtan akşama kadar sahadaydık bol ,bol uçtuk ve muhabbet ettik .

Bu arada 700 e model bildiğiniz gibi kutudan çubuklu rotor ile çıkıyor ,biz şaftı uygun duruma getirip yeni delik açarak tsa 700 rotoru taktık gayet güzel ve güvenilir oldu.

Dün bursa ekibi olarak kısa ama güzel bir buluşmaya imza attık, maalesef yağmur sebebi ile sahadan erken ayrılmak zorunda kaldık.

Dinçer abi ve ben iki pil uçtuk, Mehmet ve Furkan kardeşler yeni uçaklarını ilk defa uçurdu, sorunsuz.

Rafet abi, uzun bir aradan sonra taa Moldova 'dan aracıyla gelerek buluşmaya katıldı, kefli bir 4 saat geçirdik.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Dün bursa ekibi olarak kısa ama güzel bir buluşmaya imza attık, maalesef yağmur sebebi ile sahadan erken ayrılmak zorunda kaldık.
Kısa olsun bizim olsun Ali :thumbup::hoppa: Yine kalabalık bir ekiple güzel bir buluşma olmuş :halay:

Mehmet ve Furkan kardeşlere yeni modelleri hayırlı olsun %p

Dinçer abi ve ben iki pil uçtuk, Mehmet ve Furkan kardeşler yeni uçaklarını ilk defa uçurdu, sorunsuz.

Rafet abi, uzun bir aradan sonra taa Moldova 'dan aracıyla gelerek buluşmaya katıldı, kefli bir 4 saat geçirdik.

abi bana haber verecektiniz bulusurken unuttunuz galiba whats app grubun katilmam icin bulusmaya gelmem gerektigini soylemistinizde :(:eek:

Rc Kolik ailesine selamlar,

Paylaşımım biraz geç oldu ama, Bursa ekibi, hel,ye gönül verenler olarak havanın güzel olmasını değerlendirdik ve soluğu sahada aldık. Kırımsız güzel uçuşlarımız oldu, ekip olarak bol sohbetli güzel bir gün geçirdik. bu arada sağolsun arkadaşlar benim uçuş videolarımı çekmemişler, sordum abi şöyle böyle, falan filan, bir dahakine en az bir video istiyorum Ali ? pazardan resimler ve videolar...:saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Paylaşımım biraz geç oldu ama, Bursa ekibi, hel,ye gönül verenler olarak havanın güzel olmasını değerlendirdik ve soluğu sahada aldık. Kırımsız güzel uçuşlarımız oldu, ekip olarak bol sohbetli güzel bir gün geçirdik.
Normal şartlarda sadece ali ve ben uçacaktık alandayken fotoğraf attık ve bütün ekip hemen toplandı
Uzun sayılabilecek bir süre sonra Bursa ekibini sahada hem de bu kadar kalabalık görmek hepimizi sevindirdi %p:bravo:?

Hepiniz harikasınız, paylaşım ve görseller için teşekkürler arkadaşlar :RCKolik:

Bursa da ben kardeşim Ali ile havanın güzelliğinden faydalanarak mini bir buluşma gerçekleştirdik. Benim misafirim vardı, videolar izlesine rağmen gerçek bir modeli ilk kez sahada görme imkanı oldu yorumlarını maruz görünüz. Bende ayarlarımı bir miktar degistirdim sime yakın bir hale model çok daha rahat hareket yapma imkanı buldum. Ali nin minisi ve performansı tek kelimeyle efsane. Resimler ve videolarımız

Son düzenleme:
Yorumlar süper, epeydir böyle doğal ve güzel yorum duymuyorduk :lollol::lol:

Ayarlar iyice hassaslaşmış anlaşılan Dinçer, sen de maşallah şimdi uçar gibi uçmuşsun %p:bravo:

Ama yalan olmasın, ben de izlerken en az Ali kadar tırstım o harekette :eek: Yere yakın uç tamam ama lütfen kendinden biraz daha uzakta bitir hareketin son kısmını, ne olur ne olmaz ;)

Bir de videodan olsa gerek, sanki modelde normal olmayan bazı sesler geliyor ara sıra, yani en azından ben öyle duydum.

• Beğen
Tepkiler: Dinçer SARIEREN