Görseller Bursa buluşmaları (Ana Başlık)

Mini ama keyifli bir buluşma oldu, geçen haftadan benim x7 yi bakıma aldım üşengeçlikten toplayamadığım için yanımda götüremedim bu hafta, Ama Dinçer abinin hem uçuşu hemde 700 ü ortamı şenlendirmeye fazlası ile yetti.

Pilotaj da efsane olma yolunda hızla ilerliyor Dinçer abinin

Kendisi mini ama etkili bir buluşma olmuş. :bravo: Uçuşlar şahne :coolxf: Özellikle Dinçer'in maşallahı var, nazar değmesin çok güzel ilerliyor. %p

Mikroda Ali'nin elinde tam hiperaktif çocuklar gibi olmuş valla. :thumbup: :bravo:

Kendisi mini ama etkili bir buluşma olmuş. :bravo: Uçuşlar şahne :coolxf: Özellikle Dinçer'in maşallahı var, nazar değmesin çok güzel ilerliyor. %p

Mikroda Ali'nin elinde tam hiperaktif çocuklar gibi olmuş valla. :thumbup::bravo:

Xk k120 çok iyi abi geçekten, bildiğin her hareketi çıkarıyor kuyrukta çok iyi fırçalı olmasına rağmen, Futaba kumandama bind olması da çok büyük artı.

Bursa ekibinden Ali ve ben güneşli havayı değerlendirdik, biraz rüzgar vardı ama bizim modelleri etkilemedi. bizim ekibin bildiği talihsizlikler silsilesi yine benim peşimi bırakmadı. anlam veremediğimiz bir şekilde 2dk sonrası heliye asıldıktan sonraları esc de güç kesme sorunu çıktı. önce pilden sandık ama diğer pillerde de aynı şey oldu. 3 uçuşta esc havada kesti neyse ki tamamında kırımsız indim. bu halde bile ikimizde 4-5 pil uçtuk. şimdi modelin sorununu çözmeye çalışacağız. :saygilar:

You must be registered for see images attach

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Öncelikle paylaşım ve uçuşlar için ellerinize sağlık arkadaşlar :thumbup:

Haftasonu bizim burada çok ciddi rüzgar olunca, hava pek keyif vermedi :( Sizin orada hava epey iyiymiş maşallah :)

Bursa'nın ESC çektiğini başka hiç bir ekip çekmedi :( Inşallah sorunun ne olduğunu tespit edebilirsiniz arkadaşlar...

Güzel keyifli bir buluşma oldu, sorunlara rağmen uçuş yapabildik.

Ben, Bahadır ve Dinçer abinin yaşadığı anlık kesme durumu hep Yep esc kaynaklıydı, Ben ve Bahadır esc değiştirdiğimiz için uzun zamandır sorun yaşamıyoruz, Aslında Dinçer abi de epeydir sorunuz uçuşyor du ne doldu da esc böyle davranmaya başladı anlamadık, ilk etapta cut of kapatıp, gov işini esc üzerinden alıp, üniteye bırakmayı deneyeceğiz bakalım ne olacak.

Bugün Bahadır kardeşim ile mini bir buluşma gerçekleştirdik. Keyifliydi, polenlerden nasibimizi aldık ama neredeyse hava kararana kadar sohbet muhabbet güzel ucuslarimiz oldu. Diğer videoları hafta ici paylaşım yapacağım.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Elinize sağlık abi güzel uçmuşssunuz, malesef bazı nedenler den dolayı bu buluşmaya katılamadım, haftaya telafi ederiz artık ?

• Beğen
Tepkiler: Dinçer SARIEREN
RC KOLİK ailesine Bursa' dan selamlar,

Bu hafta da ekibimizden Ali kardeşim ve ailesi ile birlikte mini bir buluşma yaptık. Ben uçuşlarımı keyifli bir biçimde tamamladım fakat Ali' nin X7 havada talihsiz bir olay sonucu ufak bir kırama maruz kaldı. şuan bir video yükleyebiliyorum, devamını yükleme yapacağım. her türlü zorluğa Bursa da uçuşlara devam.. :saygilar:

Son düzenleme: