Bursa Havacılık Festivali 2019 -- Uçuş Videoları

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Merhabalar,

Güzel bir pazarı geride bıraktık. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyoruz.

Gelemeyen arkadaşlar için klasikleşen videolarımız var naçizane çekmeye çalıştığımız. Doğrudan Youtube üzerinden 1080*50p olarak da izleyebilirsiniz.

Emre Yolcu Uçuşları

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Dinçer Sarıeren

Ömer Erkan

Serdar Salta

Vee sıra geldi maidenlara :D

Sırasıyla koyuyorum maceraları... İyi seyirler :saygilar:

Malisef Elde olmayan sebeblerden dolayi katilamadim. Katilip paylasim yapan arkadaslara cok tesekkurler bi nebzede olsa ortami koklamis olduk. Basta ali olmak uzere organizasyonda emegi gecenlere tesekkurler. Umarim birdahakine bende katilabilirim.??

Son düzenleme:
Rasim maiden falan deyince bende yeni model falan göreceğiz sandım ama sonra anlaşıldıki maidenler Ahmet abiyle Emre'nin kendileri içinmiş. :lollol: :coolxf:

Baktınız mı kaç metreden inip kalkıyor, birtane alsak mı ortaklaşa. :lol: Sümer abiye uçurturuz nasolsa, PPL var onda. :laugh:

Uçuş konusunda helicilere güvenmemek lazım. Nede olsa helici dedinmi kırım konusuna fazladan bir alışık olma durumu var. Bu tarz modeller için bizi çok fena bozar bu durum. ;D :p

Rasim eline sağlık, videolar çok güzel geldi doğrusu. :thumbup: :RCKolik:

Rasim , eline sağlık kardeşim , yemekten sonra çay faslında hepsini de keyifle seyredeceğim:D:bravo::saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Ahmet ATICI
Rasim abi teşekkürler sen gerekli videoları paylaşımışsın, ben de müsait bir zamanda fotoğraf ekibinin sitesinde resimleri çekip paylaşırım, ama son iki gün çok yoruldum, bir de dün hastalandım, yeni yeni kendime geliyorum, benim uçuşum yok, çünkü teknik arıza pazar günüde devam etti, bu seferde esc kesti, biraz sert bir oto oldu ama, bizim uçan tak bu inişten 0 hasar ile çıkmayı başardı ?

Bende şansımı fazla zorlamadan uçuşuma ara verdim Malesef.

Demek uçmaya karar verdiniz, o kadar da korkuttum ama ? videolar çok eylenceli olmuş valla ?

Burada Ali'ye ve onun namında tüm BUMUK üyesi arkadaşlara çoook, çok teşekkür ediyorum. Ellerine emeklerine sağlık! ? Çok keyifli 2 gün geçirdim, uçtum, uçanları izledim, eski/yeni arkadaşları gördüm. Velhasıl, her şey çok güzeldi. :) Görseller için de Rasim'in ellerine sağlık!

Ben üç model götürdüm; ilk gün benim küçük mor menekşe (Stinger 10) ile bir iki uçuş denemesi yaptım ama maalesef küçük motorlar sorun yaratıyor, ikisinde de motor stop iniş. P 51'in motor da ilk gün biraz nazlansa da iki, üç uçuş yaptım. Elektrikli Extra 260 ise ikinci uçuşta küçük bir kırımla diskalifiye oldu. Pazar günü de P 51'in motorundan ümidim yoktu ama, Ahmet'in yardımıyla ve buji değişimiyle yüzümüzün akıyla iki uçuş yaptım.

Bu arada, Ahmet'in yeni modeli de hayırlı olsun. Biraz büyük, muhafazası biraz sorun olur ama, gülü seven dikenine katlanır. Emre'yi ise uçuş öncesi biraz Yusuf ile pazarlık eder gördüm ama, dönüşte pek bi keyifliydi. ? N'apsak? Acep 7 kişi toplansak, bi danaya.. özür dilerim, uçağa mı girsek?... ?

Başta Ali olmak üzere Bumuk üyelerine ve emeği geçen herkese bu güzel organizasyon için çok teşekkür ederiz.Ellerinize,emeklerinize sağlık.:thumbup::lollol::halay::halay:
Bizim için oldukça keyifli bir gün oldu .Model götüremedik ama "uçuramasakta uçarız:halay:" sloganıyla Emre ve ben kendimize Maiden yaptık.:laugh::laugh:
Türker ,uçak piste tam olarak ne kadar koştu tam olarak bilemiyorum ama Arslanbey pistini bir tık uzatırsak bizim işimiz olur gibi.:thumbup:Ömer abinin de dediği gibi o zaman ortak danaya girebiliriz.:lollol:
Son olarak Rasim'e de videolar ve de röportaj:laugh: için çok teşekkür ederiz.Ellerine sağlık.:thumbup:%p

O zaman birkaç da foto paylaşalım, asıl çekimlerden kareler gelene kadar... :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol