CC3D uçuş kontrol kartı

Oğuz arslan

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Merhabalar, cc3d uçuş kontrol kartını bilgisayara usb ile bagladığımda ışıkları yanıyor ancak openpilot uygulamasına baglantı saglayamıyorum bu sorunla karşılaşanlar varmı? Çözümünü bilen varsa beni aydınlatabilirmisiniz?
Teşekkürler

Merhabalar,

Donanımsal veya yazılımsal bir sorun olabilir belki ama aklımda kalan bir seyi paylaşmak isterim. Cc3d ye Open pilot yerine libre pilot destek verecek diye duymuştum ve en son yıllar önce libre pilot ile bağlanmıştım.

• Beğen
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi
Selamlar , o kontrol kartının benzeri ama fırçalı olanını kullanmıştım. Aygıt yöneticisinden kontrol kartın gözüküyor mu.

Merhabalar, cc3d uçuş kontrol kartını bilgisayara usb ile bagladığımda ışıkları yanıyor ancak openpilot uygulamasına baglantı saglayamıyorum bu sorunla karşılaşanlar varmı? Çözümünü bilen varsa beni aydınlatabilirmisiniz?
Teşekkürler

Şarj kablosu ile bağlamaya çalışıyor olma ihtimali ?

Selamlar , o kontrol kartının benzeri ama fırçalı olanını kullanmıştım. Aygıt yöneticisinden kontrol kartın gözüküyor mu.

Kabloyu Cc3d karta göre aldım
Bu sarj kablosu olmadigi anlamina gelmez. Ama yukarida aygit yoneticisinde gorunuyor demissiniz. Bu, kablonun veri kablosu olmasini aciklar... Farkli bir bilgisayarda deneme firsatiniz var mi ?

• Beğen
Tepkiler: Ali Osman SEVİM