Cepten mesaj yazarken yazı yok olması sorunu yaşayan var mı ?

Xenforo geliştiricileri bu tür sorunları "Yazı Editörü" geliştiricileri ile paylaştıklarını ve takip ettiklerini yazmışlar. Ama aradan 6 ay geçmesine rağmen sorunlar aynen devam ediyor.
Biraz geçte olsa yazı editörü Froala’ nin yeni versiyonu çıkmış ve bu sorun çözülmüş. Kısa sürede yayınlanacak Xenforo sürümü ile bu sorundan kurtulacağız, yanı insallah :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kısa sürede yayınlanacak Xenforo sürümü ile bu sorundan kurtulacağız, yanı insallah :D

Umut verdiniz ama şu an durum çok daha kötü Adminim, son iki haftadır falan cepten (safari) yazarken "resim yükle" butonuna tıklayınca komple safari çöküp kapanıp gidiyor! Şu güncelleme gelse de kurtulsak bu eziyetten yahu :rolleyes:

• Şaşırdım
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
Umut verdiniz ama şu an durum çok daha kötü Adminim, son iki haftadır falan cepten (safari) yazarken "resim yükle" butonuna tıklayınca komple safari çöküp kapanıp gidiyor! Şu güncelleme gelse de kurtulsak bu eziyetten yahu :rolleyes:
Aslında yazmayı unuttum ama geçen hafta Xenforo tarafında bir güncelleme geldi ve ben de geçtiğimiz hafta 16.09.21 yani perşembe günü güncellemeyi yaptım.

Normal şartlar altında bu sorunun çözülmüş (yazı yok olması) olması lazım :rolleyes: Yani şu video da bahsedilen sorunlar

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

"Resim Yükle" de safarinin çöküyor olma sorunu bence bu sorundan bağımsız başka bir sorun diye düşünüyorum . Bir dönem ben de IPHONE SAFARI'de benzer sorunu yaşadım ve çözüm olarak CHROME kullanmaya başladım. Sonra SAFARI kendi kendine düzeldi. Yakın zamanda ben de sorun çıkarmıyor.

Ama kimse senin kadar cepten aktif olarak resim yüklemiyor, o yüzden bu sorunda bizleri değil seni referans almamız lazım.

Hayır bu sorunu kime nasıl raporlayacağız çok da emin değilim :rolleyes: Ben biraz bir araştırayım. ;)

Sana zahmet o zaman kadar CHROME kullanarak, sorunun devam edip etmediğini söyler misin kardeşim. :saygilar: