Cessna 182 (Ahşap 1610mm Nitrolu 46'lık) Montajına başlandı :)

• Konbuyu başlatan Tolga
  • Başlangıç tarihi
  • 6,113
Cessna 182 (Ahşap 1610mm Nitrolu 46'lık TT) Montajına başlandı :)

Tolga eline sağık herzaman olduğu gibi bu modelde de titiz ve dikkatli çalıştığın belli.Senin elinden olunca bakmalık vitrinlik modeller çıkıyor kırımsız güzel uçuşunu da göreceğiz umarım.

Sevgili Türker ve Altan Abi, güzel yorumlarınız ve dilekleriniz için çok teşekkürler :)
Sevgiler & Selamlar

Tolga' Alıntı:
Ömer Abi çok teşekkürler de o nasıl bir temennidir öyle :D Senin Phoenix uçağın geldi aklıma nedense ;)

Tolga, tamamen iyi niyetimdeeen! :lollol: Uçak bu sağı solu belli olmaz, altından, üstünden, her tarafından hava geçiyor.

Bu yakışıklı Modelin son durumu nedir arkadaşlar ?

Delikopter' Alıntı:
Bu yakışıklı Modelin son durumu nedir arkadaşlar ?

:D :D ah sen yokmu sen dikkatsiz adam seni :p :p hafta sonu Solaklar buluşmasında yanımızdaydı ama kalkış esnasında teker takılıp burun üstü hafif yattı ve pervanesi kırıldı diye hatırlıyorum

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sende olmasan halimiz nicolur :)

Mesut AKIN' Alıntı:
:D :D ah sen yokmu sen dikkatsiz adam seni :p :p hafta sonu Solaklar buluşmasında yanımızdaydı ama kalkış esnasında teker takılıp burun üstü hafif yattı ve pervanesi kırıldı diye hatırlıyorum
Aynen üstad, Tolga gün sonuna kadar kaldırmak için, uçakta kalkmamak için çok uğraştı. Sonuçta uçak kazandı ama :lollol:

Evet paçalı tekerler Solaklar pistine uygun olmadığı için denemeler hep olumsuz oldu, otlar tekerlerin arasına girdiğinden bir türlü tam hızlanamadı. Neyseki kırım ya da pervane kırılması olmadı. Mehmet abinin dediği gibi uçağın inadı kazandı :D
Haftasonuna paçaları çıkmış şekilde gelmeyi istiyorum :)

Ynt: Cessna 182 (Ahşap 1610mm Nitrolu 46'lık) Montajına başlandı :)

O pacalar hep sikinti tas girer ucaga, ot girer ucaga hasar verir ben sökmustum.

Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ben de yasayarak ogrenmis oldum :) Gerci duz zemin olsa iyi ana boyle sahalarda dediginiz gibi en iyisi sokmek ;)

Ynt: Cessna 182 (Ahşap 1610mm Nitrolu 46'lık) Montajına başlandı :)

Tolga güzelliği odur onun bence sökme, benim uçaktada paçalık vardı gördün :) ama uçtu :) tekerlekler 50 mm lik ise 60 lık al tak sorunun kalmaz , görsellik te bozulmamış olur :)

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Tolga bey modeli THK danmı almıştınız?

Evet Thk'dan almistim.

1 tanede ben sipariş ettim, inşallah beklediğim gibi olur

Delikopter' Alıntı:
1 tanede ben sipariş ettim, inşallah beklediğim gibi olur
Vay Hüseyin bu ne hız. Hadi bakalım şimdiden hayırlı uğurlu olsun o zaman :thumbup: