Video Cinewhoop drone çekimim

Merhabalar iç mekan için yeni biraz cihaz topladım go pro 7 ile uçuş yaptım cihazın boyutu 3 inchtir zarzor kaldırıyor diyebilirim goproyu ama iç mekanda smooth ve güvenli uçmak mümkün iyi seyirler :)
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Çok güzel,çok beğendim inanın:):):)

Sakın ama güzel bir uçuş olmuş, ellerine sağlık Cem :bravo::thumbup:

Setup detayı öğrenebilir miyim?
Motor KV ve kullandığınız pil mah değeri ve hücre sayısı kaç acaba? 4000KV motor ve 4S 1300 mah ile hero7 ile çok rahat uçuş yapılıyor.
Şu ana kadar bu tipte 2-3 quad topladım, bir tanesi için de gövde yolda.

Setup detayı öğrenebilir miyim?
Motor KV ve kullandığınız pil mah değeri ve hücre sayısı kaç acaba? 4000KV motor ve 4S 1300 mah ile hero7 ile çok rahat uçuş yapılıyor.
Şu ana kadar bu tipte 2-3 quad topladım, bir tanesi için de gövde yolda.
motorlar t motor 1507 3800 kv ,racefligt fc,lipo 4s 850 mah büyük pil ile model çok hantal oluyor ve motorlar ısınıyor diye küçük pil tercih ettim .
Gövdeniz donot sanırım? 1507 de en ideal boy motorlar, 1000lik pil de rahat kaldırır diye düşünüyorum. Uçuş da gayet güzel! O büyük canavrın etrafında tam tur orbit de çok güzel olurdu :) Motor ısınması belki pervane seçimi veya filtre ayarınızdan da olabilir. BL_32 ile rmp filtering denediniz mi?

Benim setuplar;
Cloud149 (ductlar 3d print değiştim ve etrafı sünger kaplı;
brotherhobby Tornado 1 1407 4000KV mamba f4 mini stack 25A Bl_S
Bumblebee (yolda geliyor :) )
RCinPower 1506 4300KV iFlight mini f4 stack 35A Bl32

4S 1300mah pillerle uçuyorum 5.5 - 6 dk uçuş süresi alıyorum. rcinpower motorların verimliliği çok iyi, tavsiye ederim.

Bu da benim geçen haftasonu kar maceraları. Hero7 Black henüz takmaya cesaret edemedim. Runcam5 ile ancak bu kadar oluyor :)

Beklenti tam olarak ne bilemedim ama bu bile gayet başarılı :thumbup:
Mehmet abi saolun? tüm derdimiz smoothness :evil: Benim videolarda kameraman sarhoş gibi habire aşağı yukarı bakıp duruyor, sanki düğünde halay çekiyor ama arada birisi var bir türlü gruba ayak uyduramıyor :halay::halay: Arada tökezleyip toparlıyor filan :evil:

Gövdeniz donot sanırım? 1507 de en ideal boy motorlar, 1000lik pil de rahat kaldırır diye düşünüyorum. Uçuş da gayet güzel! O büyük canavrın etrafında tam tur orbit de çok güzel olurdu :) Motor ısınması belki pervane seçimi veya filtre ayarınızdan da olabilir. BL_32 ile rmp filtering denediniz mi?

Benim setuplar;
Cloud149 (ductlar 3d print değiştim ve etrafı sünger kaplı;
brotherhobby Tornado 1 1407 4000KV mamba f4 mini stack 25A Bl_S
Bumblebee (yolda geliyor :) )
RCinPower 1506 4300KV iFlight mini f4 stack 35A Bl32

4S 1300mah pillerle uçuyorum 5.5 - 6 dk uçuş süresi alıyorum. rcinpower motorların verimliliği çok iyi, tavsiye ederim.

Bu da benim geçen haftasonu kar maceraları. Hero7 Black henüz takmaya cesaret edemedim. Runcam5 ile ancak bu kadar oluyor :)
frame donut fakat pervane korumaları tpu dan bastırdım go pro 7 ağır bir kamera onu takınca 1500 de pil takınca fiziği hiç hoşuma gitmiyor o yüzden daha hafif pil takıyorum vede elimde vardı diyebilirim,kullandığım fc raceflight olduğu için rpm filter yok ama onun dışında 850 mah ve go pro 7 ile hiç bir sorun yaşamadan uçuyorum,bu cihazlar daha çok kapalı alan için dışarda hiç güzel uçmuyorlar

• Beğen
Tepkiler: Hakan SAHBAZ