Coreless servo tavsiyesi lütfen !

Özgür Öztürk

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Başlıkta yazdığı gibi kullandığınız , ve tavsiye edebileceğiniz , bulunurluğu kolay coreless dijital servo tavsiyesine ihtiyacım var . 450 sınıfına uygun olan bi kaç marka baktım . Kendi kullandığınız ve varsa aşağıda yazdıklarımla ilgili görüşlerinizi yazınız lütfen .

KST DS 215 v3mg
CYS S3108
MKS DS530 ( favorim )

30$ ve altı bir fiyatlandırmaya göre hareket ediyorum .

Ben mg92b kullanıyorum benim 450de bi sıkıntısını görmedim, tavsiye ederim. Fakat biraz uzun bir servo. Boyutlara bakmakta fayda var. 4 tanesi 27 dolar diyor. Ama muhtemelen MKS servo gibi iddialı değildir. Bütçe sorunun yoksa MKS iyidir :)

Cys nedir hic bilmiyorum ama diger iki servonun birbiriyle ilgisi alakasi yok. Mks ds530 max 6v, cok hizli veya cok guclu olmayan, ancak kendine has hornu sebebiyle kirimdan sonra illa ki kendi hornunu aldiran -ki bulunamayan- bir servo.

Kst 215 ise 7.4v calisan, gayet hizli, gayet guclu bir servo.

Eger sisteminiz 7.4v calisacaksa kesinlikle kst. 5-6 v calisacaksa da daha uygun fiyatli ve bence daha guzel olan savox veya align servolara yonelin derim

Son düzenleme:
CYS yi almanyadan bi arkadaşım özellikle tavsiye etti . Kendisi hali hazırda kullanıyormuş ve çok memnunmuş .

KST zaten oldukça bilinen bir servo ve bulunması kolay .

Her ikiside ortalama 30 $ civarı .

MKS bir alt sınıf ama tedarik anlamında sıkıntılı .

Savöx servoların coreless olupta 30$ civarı olanı sanırım yok . Baktığım kadarıyla göremedim .

Başka marka halihazırda kullanan varsa ve fiyatları 30$ civarıysa lütfen paylaşsın . Biraz daha araştırma yapacağım almadan önce .