Davet: Ankara Heliport Buluşması 20.04.2013

ero95

Çalışkan Uye
Clubrcde de konu açtım.isteyen ordan da takip edebilir.ulaşım yolları fln orada mevcut.
Merhaba arkadaşlar,bu buluşma işleri havanın uygun olmaması nedeniyle Ankara'da pek yapamamıştık.Küçük gruplar halinde uygun olanların kendi arasında buluştugunu duyuyorduk.Havalar da ısındığı için ve havanına cumartesi meteoroloji tahminlerine göre iyi oldugu için bu konuyu açıyorum.Buluşmanın 20.04.2013 Cumartesi günü öğleden sonra olmasını planlıyoruz.Uygun olan arkadaşların katılım hakkında bilgimiz olması için konunun altına katılcaklarını beyan ederlerse listeye ekleriz.
Yeri bilmeyenler için:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

*mekan kırmızı yuvarlakla ve sarı baloncukla işaretlenmiş yerdir.bilmeyenler için.
Hava durumu:Meteorolojide yağış görünmüyor.Kuvvetli rüzgar da görünmüyor.İnş. tahminler doğru olur diyorum.

*******LİSTE********
1-İsmet ERİNÇ SALMAN
2-Sinan Kaan SÜMER
3-İmran AKAN
4-Volkan Kılıçaslan
5-Mehmet Aksay(Belki katılacak)
6-Seçkin Bey
7-Ömerhan Seymen(namı diğer zm) (belki diyor emme zannımca gelir :lol: :lol:)
8-Cem Bey
9-Ali Salih AK
10-Barış ALTUN

ANKARA HELİPORT BULUŞMASI 20.04.2013

Umarım çok güzel bir buluşma ile sezon açılmış olur Ankara'da. :bravo:
Buluşma foto-videolarınıza görmeyi de çok isteriz.

türker abi katılım sağlanırsa tabiki foruma eklerim foto video işleri bende zaten çok çok kaliteli bir kameram yok ama 5mp fptp makinesi ve 5mp tel kamerasıyla cekerim:)bakallım pro makineyle gelen olursa ona devrederiz.zafer abi fln katılır mı ki? haberi gorunce cevap yazar sanırım.

İ.ERİNÇ SALMAN' Alıntı:
türker abi katılım sağlanırsa tabiki foruma eklerim foto video işleri bende zaten çok çok kaliteli bir kameram yok ama 5mp fptp makinesi ve 5mp tel kamerasıyla cekerim:)bakallım pro makineyle gelen olursa ona devrederiz.zafer abi fln katılır mı ki? haberi gorunce cevap yazar sanırım.
Hadi bakalim Erinc Bulusma sonuclarini merakla bekliyoruz ;) Bu arada keske bu hafta olsaydi da ben de katilabilseydim :( Neyse insallah bundan sonraki bulusmalariniza katilmaya calisirim ;)

abi yarın aynı mekanda olucaklar var.sen ömer abiyi bi ara mühye yada portta olurlar.

ayrıca google maps işareti olan yer benim ev yolun duşerse beklerim mehmet abi.

İ.ERİNÇ SALMAN' Alıntı:
abi yarın aynı mekanda olucaklar var.sen ömer abiyi bi ara mühye yada portta olurlar.
Erinc burasi Heliciyiz toplantigi Cayyolunda incek yolu uzerindeki yer mi ?

Bir de yeri koordinat olarak paylasirken super olur ;)

39 50 59,84 /32 43 20,81 koordinatlar incek bulvarından yukarı cıkarken ışıklarda sağ tarafta renkli renkli villlalar var.sola donuyosun 500m bile gitmedne orası.yani bizim evden 500mden yakın :D :D :D

İ.ERİNÇ SALMAN' Alıntı:
39 50 59,84 /32 43 20,81 koordinatlar incek bulvarından yukarı cıkarken ışıklarda sağ tarafta renkli renkli villlalar var.sola donuyosun 500m bile gitmedne orası.yani bizim evden 500mden yakın :D :D :D
Tesekkurler Erinc. Bu arada ozelden bana cep tlf numarani gonderir misin ltf ;)

tamam abi:)

başka gelecek var mı?sadece ankara değil istanbuldan falan gelmeyi dusunen arkadaslarda var.

İ.ERİNÇ SALMAN' Alıntı:
başka gelecek var mı?sadece ankara değil istanbuldan falan gelmeyi dusunen arkadaslarda var.
Hadi bakalim insallah kalabalik bir Bulusma olur :)

9-10 kişiyi bulduk şimdilik nevzat yerlikaya abimize de mail mi atsam diye dusunmuyor değilim.ama şimdilik club rc team olarak buluşsak daha iyi gibi:D

İ.ERİNÇ SALMAN' Alıntı:
9-10 kişiyi bulduk şimdilik nevzat yerlikaya abimize de mail mi atsam diye dusunmuyor değilim.ama şimdilik club rc team olarak buluşsak daha iyi gibi:D
10 kişi gayet güzel bir sayı, üstelik şimdilik :) İnşallah hava da iyi olur ve güzel bir buluşma olur. Bizler ne yazık ki katılamayacağız ama resim ve videolar ile sonrada olsa, buluşma atmosferini solumak isteriz ;)