[Davet]: Büyük Kocaeli Buluşması // 25.10.2015

Büyük bir aksilik çıkmazsa ben de orada olmak istiyorummm :bravo: :bravo: :bravo:
Görüşmek üzere .

Ne durumdayiz ? Eksilen varmi ? Mazeret kaçamağı varmi ? Eksilme ? Artma ?

Bir son sayim yapalim, sağ baştan ;D ;D

Evrim SUTEL' Alıntı:
Ne durumdayiz ? Eksilen varmi ? Mazeret kaçamağı varmi ? Eksilme ? Artma ?

Bir son sayim yapalim, sağ baştan ;D ;D
Bence bu sayım için henüz erken Evrim :) Hele bir hafta ortası olup, hava durumunu teyid edelim. Ondan sonra illa ki bir iştima alırız :laugh: ;D

Evrim abi bu sefer kesin geliyorum :embarras:

Mehmet abi,

Persembe, Cuma, Cumartesi, Pazar bulutlu ve yagmurlu diyor hava koklayan ajanslar ama dillendirmek istemiyorum insallah gunesli bir hava olur :-\

Ben de bakıyorum windguru, wunderground falan durum çok karamsar :(

Evrim SUTEL' Alıntı:
Mehmet abi,

Persembe, Cuma, Cumartesi, Pazar bulutlu ve yagmurlu diyor hava koklayan ajanslar ama dillendirmek istemiyorum insallah gunesli bir hava olur :-\
Benim tanıdığım en iyi "Havayı koklayan Adam" Türker :laugh: ;D Malum işi Baraj ve Su olunca ister istemez hava durumunu yakından takip ediyor.

Geçiş ayları olan bahar döneminde 5 günlük tahminlerde kayma olabiliyor. Bakarsınız bu hafta da öyle olur ;)

Herhalde Perşembe %90 netleşmiş olur diye düşünüp, sözü daha fazla uzatmadan "Havayı Koklayan Adam" Türker'e bırakıyorum ;D

10 senedir yılın 365 günü hava durumuna bakarım. Tahminler ilk 72 saate girmediği sürece " Fala inanma falsız kalma " tadındadır arkadaşlar. :laugh:

İşin rengi çarşamba gününden sonra ortaya çıkmaya başlar, o zamana kadar para biriktirmeye devam. :lol: :lol:

inşallah güneşli, rüzgarsız bir hava olur ve diğer bütün şartlarda uyarda güzel bir buluşma yaparız :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik:

Hava güzel olacak ise bende sizlerle tanışmak için geleceğim istanbuldan seyahat plani belli olunca banada bir koltuk yazarmısınız.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah hava bugün tabiri caiz ise cam gibi İnşallah pazar günü de böyle olur. İple çekiyorum :D

Gelmeyi isterim yer olarak tam neresi ? Toplu ulaşım araçlarıyla denk düşerse tabi :(

Arkadaşlar merhaba,

Aranıza yeni katıldım.

Yer / harita bilgisi verirseniz ben de gelmek isterim.

Cuma gibi belli olacak hava muhalefetine gore buyuk ihtimal...

Hava ve pist müsait olursa bu buluşmayı her zamanki yerimizde değilde "Kocaeli Arslanbey Sivil Havacılık Fakültesinde" yapalım diye düşündük.

Durumun netleşmesine müteakip koordinat bilgilerini paylaşacağız :saygilar:

Sent from my iPhone using Tapatalk