[Davet]: Büyük Kocaeli Buluşması // 25.10.2015

Bana da konum atin cemle bursadan gelecegiz kismetse. İns hava guzel olur

benide yazabilirsiniz hava güzel olursa ordayım :thumbup:

Vay 23 kisi olduk :halay: ama sanki Hava haftasonu yamuk yapacak gibi :-\

Bakalim Havayi Koklayan Adam Turker kardesimiz Yarin Hava tahminlerine gore Pazar gunu icin ne diyecek ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
...Bakalim Havayi Koklayan Adam Turker kardesimiz Yarin Hava tahminlerine gore Pazar gunu icin ne diyecek ;)
Sabah ola hayrola, inşallah yarın güzel haberler vermek kısmet olur. :)

Bugünde baktım esasında, Pazar için umut var gibi görünüyor ama sahada zemin çok ıslak olur mu diye de düşünüyorum bir yandan. :(

Cumartesiyi de yağışsız geçirebilirsek en güzeli olurdu...

Hava ve pist müsait olursa bu buluşmayı her zamanki yerimizde değilde "Kocaeli Arslanbey Sivil Havacılık Fakültesinde" yapalım diye düşündük.

Durumun netleşmesine müteakip koordinat bilgilerini paylaşacağız :saygilar:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bekliyoruz sabırsızlıkla , inş geliş-gidiş uygun olur :halay:

Türker Akgün' Alıntı:

Bugünde baktım esasında, Pazar için umut var gibi görünüyor ama sahada zemin çok ıslak olur mu diye de düşünüyorum bir yandan. :(

Abi yagis olmasinda camur onemli degil :thumbup:

Türker Akgün' Alıntı:

Araçları bıraktığımız yerle saha biraz mesafeli inşallah çamurda olmaz yoksa biraz sıkıntı

Meteoroloji sitesinden cumartesi, pazar haritasi, parcali bulutlu yani gunesli gecicek gibi gozukuyor :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

mevlüt yılmaz' Alıntı:
Araçları bıraktığımız yerle saha biraz mesafeli inşallah çamurda olmaz yoksa biraz sıkıntı
Eğer saha müsait olursa (haber verilip, izin alınması gerekiyor) her zaman ki alanımıza yakın başka bir yere gidelim diyoruz Mevlüt. Orada yürüme mesafesi yok sayılır ;)

Eğer saha müsait olursa (haber verilip, izin alınması gerekiyor) her zaman ki alanımıza yakın başka bir yere gidelim diyoruz Mevlüt. Orada yürüme mesafesi yok sayılır ;)

Haber bekliyoruz Mehmet abi

Tarih için herkese uyan bir tercih yapalım dedik ama havaya uyduramadık. Sonraki hafta seçim, ondan sonra da Adana var...

Eskişehir gibi karasal iklimin hüküm sürdüğü bir yere bile güzel yağıyor. Benim açıkçası fazla bir umudum yok haftasonundan.

Evet arkadaşlar,

An itibari ile Pazar günü hava birazcık serin ama açık ve güneşli gözüküyor :thumbup: Zaten bu lokasyonda sahaya araba ile girişte sıkıntı yok.

NOT: Katılım listesini güncelleyelim. Gelemeyecek olan arkadaşlar lütfen bildirsin ki, ismini listeden çıkaralım. Zira mangal olayına girişilecek :D
Kimse bir şey alıp, gelmesin özellikle lafım size Eskişehir ekibi :D Tüm yiyecek, içecek tek bir elden alınıp, sahada adam başı ödeme yapılacak (10-15 TL civarı olur max)

En son Katılım Listesi :

Google Koordinat:
Guzergah tarifi için Google Map 40.712232, 30.026922 koordinatlarını giriniz.

Adres Bilgisi:
Kocaeli Üniversitesi Arslanbey Yerleşkesi, Sivil Havacılık Fakültesi.

Adnan Menderes Mh.
41285 Kartepe/Kocaeli, Türkiye

Saha ile ilgili kısa bir Görsel

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

yaşasın Mehmet abi çok sevindim ellerinden öperim :laugh:

piller foraaaa diyorum hemen :D

Herkes geliyor degilmi. Biz cem le hazirliklari yapiyoruz. :evil:

Hiç kimseyi karamsarlığa düşürmek istemem ama an itibari ile cuma 18:48 sakaryada sağnak yağış var hafta sonu inşallah hava güzel olursa kesinlikle arslan bey de uçuş yapmamız gerekecek yuvacık çok çamur olabilir.

25-10-2015 pazar günü görüşmek üzere :RCKolik: