[Davet]: İzmir Sasalı Buluşması (5 Nisan 2015)

Tamer Kaymakçı

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar ve abilerim ( özellikle Tevfik abi :laugh: ) bu hafta sonu hava güzel olacak işallah. Artık buluşup kaynaşma vakti geldi. İlla uçacağız diye birşey yok. Sohbet eder, modellere ufaktan ayar çeker ve Rckoliğin dedikodusunu yaparız ;D

Buluşma yerimiz her haftaki yer, sasalı piknik alanı arkası olur muhtemelen.

Ben bu hafta zaten sasalı da olacağım büyük olasılıkla.
Kadir'in uçma vakti geldi biliyorum, aklı da gpro nun kuyruk ayarında,
Tevfik abi, modelleri bagaja doldurmuş Pazarı iple çekiyor,
Tufan modelleri sırtlamış hazır kıta bekliyor,
Berkay'ı en son gruba almıştık Kadir'in referansıyla ama vizeleri var kendisi olmayabilir ama gönlü bizimle biliyorum :D
Nesimi abi seni aramızda, low-rider quadınıda Sasalı semalarında görmek isteriz.
gumush abi, (kusura bakma abi adını bilmiyorum bir kere mesajlaştık :embarras: ) buluşmaya gelirseniz sizinle tanışmak isteriz :)

Adını unuttuğum arkadaşlar kusura bakmayın :embarras:

Gelip gelemeyen arkadaşlar/abiler bildirirseniz ona göre su ve gofret stoğuna gireceğiz :laugh: :laugh:

Eğer bu hafta olmaz, haftaya olsun, yok ben gofret yemem kremalı bisküvi olsu diyen olursa onuda düşünürüz. :D

Fikirleriniz buraya yazarsanız seviniriz. :)

Şu benim uçağı düşürmeden ilk test uçuşlarını sizlerle birlikte yapaydım iyi olurdu. Bir sonraki modele artık. Bu cumartesi önceden programlanmış bir gezide olacağım. Bir sonraki hafta olursa katılmak isterim.

Boşverin Sasalı'yı. Manisa'ya gelin. Yağmur çamur olmazsa yine tabi. Pazar için kesin bir şey diyemiyorum. Cumartesi akşamı İzmir'e gitme ihtimalim var. Ertesi gün yine gitmek beni bozabilir. Hem gofret ve su pek çekici gelmedi. Daha başka alternatif yok mu? :lol: :lol:

Vizeler are coming soon!

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Boşverin Sasalı'yı. Manisa'ya gelin. Yağmur çamur olmazsa yine tabi. Pazar için kesin bir şey diyemiyorum. Cumartesi akşamı İzmir'e gitme ihtimalim var. Ertesi gün yine gitmek beni bozabilir. Hem gofret ve su pek çekici gelmedi. Daha başka alternatif yok mu? :lol: :lol:

Abi gofret ve su buz dağının görürnen kısmı. Mangaldan sonra yiceklerimizi söyledim bnen ;D

Mini mangal bulabilirsem getiririm. Aslında bizim ekibin mangaldan sorumlu bakanı Berkay, O nun da vizeleri var malesef.

Vizelerden sonra hcp100s'im ile bomba gibi dönücem[emoji1]

tamerkaymakci' Alıntı:
Abi gofret ve su buz dağının görürnen kısmı. Mangaldan sonra yiceklerimizi söyledim bnen ;D

Mini mangal bulabilirsem getiririm. Aslında bizim ekibin mangaldan sorumlu bakanı Berkay, O nun da vizeleri var malesef.

Bu daha iyi oldu. :) Ama ben kesin bir şey söyleyemiyorum şu an. Ne zamandır havalar çok ıslaktı. Ufaklıkta ne zamandır dışarı çıkmıyor. Hava güzel olursa ailemle ilgileneyim diye düşündüm. Bakalım haberleşiriz yine...

Tamamdır abi. Süpriz yaparsan seviniriz :)

Berkay hisky ile mangalı tutuşturup pişirme işiyle ilgilenecekse bana uyar. :D

Keske yakin olsak da bizler de gelebilsek :-\

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Keske yakin olsak da bizler de gelebilsek :-\

Mehmet Bey, günler uzadı havalarda biraz düzene girince ilkbahara hoşgeldin buluşması düzenlesek çoğunluğun gelebileceği orta noktalarda bir yerde. Hatta Adana gibi 1 gece kalmalı bir organizasyon tadından yenmez. :D Gondol sefası falan düşünülebir.

Abi öyle bir plan var. Bakalim hep beraber bir karar verir, soyle yazdan once yine buyuk bir buluşma yaparız inşallah :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet abi sizleri burda gormek isteriz ama bizim gelmemiz sanirim daha mantikli. 1 arabayi zor dolduracak kadar sayimiz var :)

tamerkaymakci' Alıntı:
Mehmet abi sizleri burda gormek isteriz ama bizim gelmemiz sanirim daha mantikli. 1 arabayi zor dolduracak kadar sayimiz var :)
Inşallah buyuk bir buluşmaya İzmir ekibi olarak komple gelirsiniz :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hafta sonu için rüzgar ve yağmur faktörü olmaz ise gelmeyi düşünüyorum tabi bir de hanım faktörü :) Tamer dediğin gibi kafa gpro da o yüzden bir laptop lazım ayarları sahada yapılması şart, ayrıca 450 ile de ilgileniyorum fırsat bulursam onu da ayarlamam lazım :)