[Davet]: RCKOLIK Golyaka Havacilik Festivali Buluşması

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Celalettin Yazkan 14-15 ağustos cuma-cumartesi eşim ve 2 çocuğumla oradayim inşallah.

golyakahavapark.com dan kaydımı da yaptırdım.Konuk evinde kalmayı planlıyorum.

Kaptan sen de mi gidiyon... :eek: , tüh tüh tüh , vah benim başım vah :( , kaptan bile gidiyooo :'(
Neyse , Sümer abi de gelirse , artık dümenden kolumu bacağımı kırıp rapor alır gelirim napıyım...... :D
Herkese şimdiden bol bol eğlenceler dilerim..... :halay:

Bende zaman var mekan çok uzak yoksa şöyle 300-500 km olsa hiç gık demem hayırlısı keyifli buluşmalar.

Aaah, ah! "Şimdi orda olmak vardı anasını satayım!" diye bir şarkı tutturasım geldi içimden. Ne güzel bir saha, keşke benim olsa! Düzce uzak değil ama, maalesef ben "tatil" ( :mad:) dolayısı ile gelemiyorum. :'( Sizlere iyi uçuşlar, bol muhabbetler.

Bugün telefonla gorustum kayıt yaptıran kişileri teyid amaçlı 5-6 gün kala arayacaklarmış.

Evet yok mu gelecek, kayıtlar devam ediyor :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet abi senin hatırına ben geliyorum :) Bakalım benim hatırıma kimler gelecek. :laugh:

Model helikopter yok ama bizi uçururlar değil mi ? :laugh: Kısmet olursa Burak'la geleceğiz inşallah. Cumartesi-Pazar :halay:

Arda Erkan' Alıntı:
Mehmet abi senin hatırına ben geliyorum :) Bakalım benim hatırıma kimler gelecek. :laugh:

Model helikopter yok ama bizi uçururlar değil mi ? :laugh: Kısmet olursa Burak'la geleceğiz inşallah. Cumartesi-Pazar :halay:
Harikasin Arda, super haber :thumbup: Listeyi hemen seni ve Burak'i ilave ediyorum :halay: Sana zahmet internet uzerinden kayit islemini yaptirir misin :)

Bu arada Recep ve Ogulcan yasiyor mu, kendisinden haber alabiliyor musunuz ?

Az once Emre ile konustuk. O da %90 tek kisi olarak geliyor. Belki Rasim de ona dahil olur kim bilir :D

Arda Erkan' Alıntı:

Güzel haber. :halay: :halay: :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
...Az once Emre ile konustuk. O da %90 tek kisi olarak geliyor. Belki Rasim de ona dahil olur kim bilir :D
Zaten Eskişehir ekibi olmadan tadı çıkmaz bu işin, tam takım bekliyoruz...

Ben tek kişi olarak kayıt yaptırdım ama, biraz önce yeniden konuştuk, bir aksilik çıkmazsa eşimle beraber gelicez :halay: Rasim'le de konuştuk akşam, o da geliyor. :thumbup:

Acaba yeniden mi kayıt yapsam, yoksa arayıp güncellesem mi bilemedim :rolleyes:

Emre Kaman' Alıntı:
Ben tek kişi olarak kayıt yaptırdım ama, biraz önce yeniden konuştuk, bir aksilik çıkmazsa eşimle beraber gelicez :halay: Rasim'le de konuştuk akşam, o da geliyor. :thumbup:

Emre zaten kayıt yaptıranları 5-6 gün kala arayıp teyid alacaklar o zaman güncelleyebilirsin sanırım.

Emre Kaman' Alıntı:

Vay demek Rasim'de geliyor (Kendisinden henüz yazılı bir teyid alamadık ama neyse :laugh:) Desene Eskişehir ekibi yine çok fire vermeyecek :bravo: :halay:

Bence sen mevcut kayıtı değiştirme ama Rasim kendi adına da 1 kişilik bir kayıt yaptırsın şimdiden :)

Meydanı goblincilere gauicilere mi bırakacağıdık yani :laugh: Mikado Team sahada :D

Kaydı da dün akşam yaptım, bakalım bi sıkıntı olmazsa ordayız haftaya ;)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Meydanı goblincilere gauicilere mi bırakacağıdık yani :laugh: Mikado Team sahada :D

Kaydı da dün akşam yaptım, bakalım bi sıkıntı olmazsa ordayız haftaya ;)
Tabii ki bırakmamak lazım Rasimcim :laugh: :D Bu arada MIKADO TISORT ile beraber RCKOLIK TISORT de almayı unutma lütfen ;)