[Davet]: RCKOLIK Golyaka Havacilik Festivali Buluşması

Getiririm tabii ki Mehmet abi :) Yaz sıcağında kavrulmamak için iyi ki bi kez Protos giydik, hatırlatmalar başladı :laugh:

Tshirt için ikinci bi dalga olsun dedik ama havada kaldı bu dönem, bi dahaki yaza girişim olur umarım. Çanta ise tamamen havada kaldı, 600lük modeli 500 lük çantada taşıyorum :D

Rasim Öztürk' Alıntı:
Getiririm tabii ki Mehmet abi :) Yaz sıcağında kavrulmamak için iyi ki bi kez Protos giydik, hatırlatmalar başladı :laugh:

Tshirt için ikinci bi dalga olsun dedik ama havada kaldı bu dönem, bi dahaki yaza girişim olur umarım. Çanta ise tamamen havada kaldı, 600lük modeli 500 lük çantada taşıyorum :D
Tshirt ile ilgili İsmail ile görüştük ve yol harikasını çıkardık. Ama işlerin yoğunluğundan sizlerle paylaşacak hale getiremedik ne yazık ki :-\

Çanta konusu ise bildiğim kadarı ile senin haricinde talep gelmediği için yapılamadı diye biliyorum :rolleyes:

Rasim maalesef senin dışında bir talep gelmediği için çanta işi yattı. :) İstersen sana özel görüşebilirim ama fiyat kişiye özel olacağı için fazlaca artar. :(

Bu arada bende kaydımı dün yaptırdım.

Son anda bir değişiklik olmazsa 600n ve g700 ile beraberiz. :yuppi:

Sağlık olsun Arda ya, iyi kötü alacağım bi tane. Çok acil bir durum yok 500 çantası da gövdeyi alıyor içine, sadece kuyruk arkadan bir karış dışarı taşıyor :laugh:

Kişiye özel olunca dediğin gibi olur, bir çantaya da o kadar vermek bilemiyorum :) Olmadı 250 civarlarına bir Goblin çantası alırım, goblinim varmış gibi hava atarım dışardan ;D

Ben de 600sx ile gelirim, servo kollarını değiştiriyorum ayarını bu akşam bitirebilirsem güzel olacak. Sonra araya yine izin giriyor bursa falan derken yalan olur yoksa...

Rasim Öztürk' Alıntı:
Sağlık olsun Arda ya, iyi kötü alacağım bi tane. Çok acil bir durum yok 500 çantası da gövdeyi alıyor içine, sadece kuyruk arkadan bir karış dışarı taşıyor :laugh:

Kişiye özel olunca dediğin gibi olur, bir çantaya da o kadar vermek bilemiyorum :) Olmadı 250 civarlarına bir Goblin çantası alırım, goblinim varmış gibi hava atarım dışardan ;D
Zamanında HobbyRC üzerinden aldığım ve ilerde nasıl olsa kesin 600 sınıfı bir modelim olur diye düşündüğüm bir çanta var. 500 olanı kullandım / kullanıyorum ama 600 sınıfı geldiği gibi kargo paketinde aynen duruyor. Eğer uyarsa sen kullanırsın Rasim. Nasıl olsa benim bu gidişle hiç 600 sınıfı modelim olmayacak :D

Ölçüler şu şöyle olsa gerek :

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Çok teşekkür ederim Mehmet abi :) Gölyaka'da canavar çantasına kavuşuyor o halde :yuppi:

Mehmet bey
böyle etkinlik olurda
kaçarmı
eskişehirden 2 kişi kayıt yaptırıldı ömer ve semih
yer olmazsada çadırımız yanımızda :halay:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Çok teşekkür ederim Mehmet abi :) Gölyaka'da canavar çantasına kavuşuyor o halde :yuppi:
Rica ederim ne demek Rasim ;) Tuhaftır o kadar çanta mevzusu geçti ama düne kadar aklıma gelmedi :D

semih Balkar' Alıntı:
Mehmet bey böyle etkinlik olurda kaçarmı. Eeskişehirden 2 kişi kayıt yaptırıldı ömer ve semih. Yyer olmazsada çadırımız yanımızda :halay:
Çok güzel bir haber Semih Bey. Bu vesile ile sizlerle de tanışmış olacağız inşallah. İsminizi listeye ilave ettim :thumbup:

Bende 2 kişi olarak kayıt yaptırdım :thumbup: (Cumartesi/Pazar - Kız arkadaşımla )

Aykut Aşlı' Alıntı:
Bende 2 kişi olarak kayıt yaptırdım :thumbup: (Cumartesi/Pazar - Kız arkadaşımla )
Desene sonun da seninle de tanışabileceğiz Aykut :thumbup: Hemen listeye ilave ediyoruz ;)

Şenlikte resmen kaçak RCKolik buluşması organize ediliyor :laugh:

Önceki mesajlarda uyarı geldi, bi daha hatırlatalım RCKolik tshirtler unutulmasın :)

Arkadaşlar organizasyonu düzenleyen bir birey olarak, festivale katılımla ilgili ekip ruhunuza hayran kaldım.
:RCKolik: ekibiyle özel olarak festival alanında ilgileneceğim. Hepinize şimdiden hoşgeldiniz demek isterim.
#Havacılık ruhu budur :thumbup:

Mehmet MERCAN

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz Mehmet Bey, siz de aramıza hoşgeldiniz :thumbup:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Şenlikte resmen kaçak RCKolik buluşması organize ediliyor :laugh:

Önceki mesajlarda uyarı geldi, bi daha hatırlatalım RCKolik tshirtler unutulmasın :)

Yozgat tarihi bu kadar yaklaşık olmasaydı , kesinlikle tam kadro orada olabilirdik....... :( Sağlık olsun , artık sizin eğlencenize göndereceğiniz foto ve videolarla eşlik edeceğiz...... :saygilar: