Dfc kafaya geçsem mi?

İlgi Alanı
Heli
Sevgili rckolik ailesi herkese iyi bayramlar dileyerek sorumu sormak isterim. Flybarlı kafadan artık yoruldum ayar da tutmuyor parçalar da haklı metal yorgunular en son çok talihsiz kazadan sonra kırıö büyük oldu elimde ki parçalardam yeniden kafa ve kuyruğu topladım ama olmuyor. Pal kafasınım biri açı alsa diğeri açıyı almıyor. Flybar rodu tutuyorum açı almayan kafada normale dönüyor açı alıyor. Vallahi çok uğraştım yok heli yerden kalkmıyor kuyruk da da problem oluyor ama o ayarsal galiba Vs şimdi acaba sizce bu kafayı dfc ye mi çevireyim. Sonra bir 3gx ünite alırım rahat edermiyim. Bu hobby çol seviyorum bundam sonra ara vereceğimide düşünmüyorum ne dersiniz ne akıl verirsiniz? Sevgiler teşekkür ediyorum şimdiden

Kafayı DFC yada FBL yaparsanız, hayatınız kolaylaşır.:lol: ama 3gx falan uğraşmayın artık ya paraya kıyıp iyi bir ünite (ikon - Demon - Spirit vs..) alın yada Şimdilik diyorsanız alın bir tane K-BAR keyfinize bakın, bu arada K-BAR iyidir yani.:D

Kafayı DFC yada FBL yaparsanız, hayatınız kolaylaşır.:lol: ama 3gx falan uğraşmayın artık ya paraya kıyıp iyi bir ünite (ikon - Demon - Spirit vs..) alın yada Şimdilik diyorsanız alın bir tane K-BAR keyfinize bakın, bu arada K-BAR iyidir yani.:D

Levent bey vallahi kolaylaşsın artık üzülüyorum da inanın. Tmm kafayı dfc yapalım peki ünite olarak k- bar mı diyorsunuz?

Levent Abi aslında k-bar yeterli olacağını düşünüyorum çünkü mikado logo 700 de bile k-bar tavsiye ederiyor. :saygilar:

K-BAR her boyutta model ile kullanılabilir, sonuçta bu alet V-BAR' ın çakması. Fakat LOGO 700 alıp üzerine ünite olarak da K-BAR koymam yani.;)

Aşkolsun levent bey kendinize v-bar bana gelince çakma k-bar yani ?????bana uygun göre göre çakmasını gördünüz?????? bu bana yapılır mı? ??? evet latife yaptım sahibinden de bir tane var 200 tl istemiş sarı renk de. Resim yüklerim bu k- bar da çeşit çeşit mi yoksa hepsi aynı mı?

Aslında hepsi aynı, sadece bir çeşidi var, modele monte ederken modelin yan yüzlerini de kullanmanıza izin veriyor ama çok da elzem bir özellik değil bence.:saygilar:Bu arada baya bir KBAR kullanıcısı var.;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Levent abiye aynen katılıyorum :thumbup: Sadece ünite IKON olursa KURTARMA özelliği ile epey bir kırımı kurtarabilirsin. K-BAR tek eksiği bu özellik. Yoksa K-BAR'da güzel ve ayarlaması kolay bir ünite :)

Evet verdiğiniz katkılardan dolayı çok teşekkür ederim. Levent abiyle harika bir görüşme yaptık uzun uzun eski dost gibi konuştuk buradan sizlerin huzurunda da teşekkür ediyorum kendisine evet kafa yapısını değiştireceğiz karar verdik. İnşallah güzel olacak tekrardan teşekkür ederim emeği gecenlere ???????????