DJI Phantom Aldım

Aga

Rabbine kul olamayan, davasına er olamaz...
Web sitesi
www.krank.com.tr
Arkadaşlar Selam,

Aranıza ilk katıldığım zaman zagi ile uçmayı planlıyordum ve kanatları da almıştım ama sonradan ne oldu anlayamadan DJI Phantom aldım bir anda :)
Birde GoPro3 Black Edition ile tamamladım :)

Alet çok güzel, çok stabil uçuyor. GoPro ile de mükemmel görüntü kaydı yapılıyor.

İlk yaptığım uçuşların videolarını aşağıda paylaşıyorum :)

DJI Phantom - İlk Uçuş - #1 -
DJI Phantom - İlk Uçuş - #2 -
DJI Phantom - İlk Uçuş - #3 -

DJI Phantom Aldım

Bekir Bey çok güzel videolar, paylaşım için teşekkürler. :thumbup:

Modelde tekrar hayırlı uğurlu olsun. :)

DJI Phantom Aldım

Abi pişman olmayacaksın model süper %p

DJI Phantom Aldım

Ya arkadaşlar yapmayın etmeyin, zaten zor tutuyorum bu modeli almamak için :laugh: Bir taraftan Hüseyin, şimdide sen, zorla aldıracaksınız bana da 1 tane DJI :D

Şaka bir yana gerçekten çok güzel ve başarılı bir model :thumbup: RTF olması, ayar ve modifikasyon gerektirmeden üzerine takılan GoPRo ile çok güzel çekimler yapabilmesi gerçekten insanı almak için zorluyor.

Bekir öncelikle yeniden hayırlı uğurlu olsun. Bol keyifli ve problemsiz uçuşlar %p

Video ilk uçuş olarak çok başarılı. Ilerleyen günlerde DJI Phantom + GoPro + GIMBAL ilavesi ile görüntüler çok daha mükemmel olacaktır.

Sayende güzel bir istanbul havasını içimize çektik. Tekrar eline sağlık, takipteyiz ;) :)

DJI Phantom Aldım

Çok güzel, hayırlı uğurlu olsun, ben daha çekim yapamadım sen benden hızlı çıktın :)

DJI Phantom Aldım

Walla arkadaşlar inanın çocuk gibi heyecanlanıyorum :) Çok farklı bi zevk bunu uçurmak..

Videoları beğenmenize çok sevindim, ilk çekimler bunlar deneme amaçlı :)

Mehmet Abi'nin de söylediği gibi bir de Gimbal aldığım zaman efsane olacak :)

Alet çok harika, almayı düşünerek vakit kaybetmeyin derim, bir an önce alın :) Hızlıca sipariş vermek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz :)

DJI Phantom Aldım

Delikopter, videoları çektim internete yüklemek için gece gündüz uğraştım :) uçmanın haricinde videoları izlemek de çok heyecanlı :)

DJI Phantom Aldım

Bekir Topuz' Alıntı:
Delikopter, videoları çektim internete yüklemek için gece gündüz uğraştım :) uçmanın haricinde videoları izlemek de çok heyecanlı :)

Birazdan bende ilk çekimimi yapacam, bakalım nasıl olacak

DJI Phantom Aldım

Movie Maker beni deli etti, daha düşük çözünürlükte kayıt edin yeterli alan yok diyip duruyor, oysaki 100GB boş yer var, bu sorunu nasıl çözerim acaba

DJI Phantom Aldım

Maker kullanmayali epey oldu. Bence sıkıntı videonun toplam boyutu, maker zorlanıyor olsa gerek. Deneme amaçlı video 2 bölüp öyle derlemeyi dener mısın Huseyin.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

DJI Phantom Aldım

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Maker kullanmayali epey oldu. Bence sıkıntı videonun toplam boyutu, maker zorlanıyor olsa gerek. Deneme amaçlı video 2 bölüp öyle derlemeyi dener mısın Huseyin.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
Tamam denerim abi

DJI Phantom Aldım

Videolar çok güzel. Mekan da harika.

Ben videolar için total video converter kullanıyorum. çok başarılı

DJI Phantom Aldım

Cahid Bey, teşekkür ediyorum..

Delikopter, video için GoPro nun kendi programı var, onu kullan derim çok başarılı. Onun haricinde video kesip biçme de pc çok sağlam olması gerekiyor. Benim iki pc ye de daha yeni SSD disk taktım, fırtına oldular. Sorunsuz kesip biçiyorum