DJI Phantom - Nilüfer Parkı (Sütlüce)

Aga

Rabbine kul olamayan, davasına er olamaz...
Web sitesi
www.krank.com.tr
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu da kaptan pilotumuz :)
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bazı yerlerde Quad'ın gölgesi çok güzel görünüyor. :)

Öylesine bir uçuş olmadığı çok belli, güzel bir çalışma olmuş. Özellikle editleme ile beğendiğin yerleri sunman, izleyenler olarak bizlere daha büyük keyif veriyor :thumbup:

Bu arada Gimbal da olsa 4x4 olacak. Gimbal ne zaman sipariş ediyorsunuz Sayın Kaptan Pilotumuz ;)

Göglesi harika görünüyor hakkaten Türker :)

Mehmet abi, ilk defa böyle bir deneme yaptım. Bence de daha güzel oldu. Tüm uçuşu verdiğim zaman biraz sıkıcı oluyor. Böyle olunca sonraki sahnede ne var belli olmuyor ve heyecanlı oluyor. İleride daha güzel montajlar yaparım inşallah.
Bunu izledikten sonra bile farklı farklı şeyler geldi aklıma. Belki yeni bir montaj yaparım..

Çok teşekkür ediyorum.

Bekir Topuz' Alıntı:
Mehmet abi, ilk defa böyle bir deneme yaptım. Bence de daha güzel oldu. Tüm uçuşu verdiğim zaman biraz sıkıcı oluyor. Böyle olunca sonraki sahnede ne var belli olmuyor ve heyecanlı oluyor. İleride daha güzel montajlar yaparım inşallah.Bunu izledikten sonra bile farklı farklı şeyler geldi aklıma. Belki yeni bir montaj yaparım..
Kesinlikle kısa ve editli versiyonlar her zaman daha güzel oluyor :thumbup: Değişik fikir vermesi için özellikle yurtdışı örnekleri izlemeni öneririm ;) Bazı sahnelerin hızlandırıp, muzikle yavaşlaması.... gibi klasik FPV edit teknikleri var ;)