Düğün davetiyesi

Sevgili modelci dostlar, oğlum Osmanın 11 mayıs c.tesi günü düğünü olacak inşallah, tüm komuk ailesi davetlidir.

Düğün davetiyesi

Abi şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Haftaya ne yazık ki Ankara'da olacağım :embarras: Gelmek isteyen arkadaşlar için dügün yeri ve saati hakkında bilgi verebilir misin abi.

Düğün davetiyesi

Mehmet abim, düğünümüz gebzede c.tesi saat 19:00'da malkoçoğlu düğün salonunda olacak yeni bağdat caddesinde

Düğün davetiyesi

Mutluluklar dilerim.herhangi bir aksilik olmasa düğünde görüşürüz

Düğün davetiyesi

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Abi şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Haftaya ne yazık ki Ankara'da olacağım :embarras: Gelmek isteyen arkadaşlar için dügün yeri ve saati hakkında bilgi verebilir misin abi.
hayırlı olsun.omur boyu mutluluklar.
*mehmet abi beni görmeyi unutma Ankara ya gelince.:D

Düğün davetiyesi

Abim Allah Mutlu Mesut Etsin Darısı Bize :) :)

Düğün davetiyesi

İ.ERİNÇ SALMAN' Alıntı:
*mehmet abi beni görmeyi unutma Ankara ya gelince.:D
Haftaya Ankara'dayım ama Heliport için vaktim olur mu bilmiyorum henüz :rolleyes: Vakit bulursam mutlaka sana da alo derim. Olmadı her sonraki gelişte artık. Nasıl olsa Eylül kadar 2 haftada bir Ankara'da olacağım :laugh:

Düğün davetiyesi

Allah mutlu mesut etsin....Bir yastıkta kocasınlar inşallah... :saygilar:

Düğün davetiyesi

arslan mert' Alıntı:
Sevgili modelci dostlar, oğlum Osmanın 11 mayıs c.tesi günü düğünü olacak inşallah, tüm komuk ailesi davetlidir.
Osman kardeşimize bir ömür mutluluklar... :saygilar:

Düğün davetiyesi

Aslan bey, genç çifte sağlıklı mutlu uzun bir ömür dilerim. Bir yastıkta kocasınlar. Gelirim, gelemem belli olmaz. Şimdiden iyi dileklerimi sunayım.

Oğlunuza yeni ailesiyle mutululuklar dilerim Arslan Bey :)

Düğün davetiyesi

aslan abi. osman kardeşimize mutluluklar dilerim.

(desene dede olman çok yakındır.)

Düğün davetiyesi

Arslan abi,genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dilerim.