[Duyuru]: 3.000. üyemiz aramıza katıldı

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Yoğunluktan paylaşmayı unutuyoruz ama 2 gün önce 3.000 üyemiz de aramıza katıldı arkadaşlar :thumbup:

Hatırlayacağınız üzere 2.000 üyemizi, 21.07.14 tarihinde almıştık. Aradan geçen sadece 6 ay içerisinde 1.000 yeni üye daha bizlerle beraber oldu.

Burada esas sevindirici noktalardan birisi, özellikle son zamanlar aramıza bu hobide oldukça tecrübeli arkadaşlarımızın katılmış olması. Bu da hep beraber fark ettiğimiz üzere kaliteli paylaşım sayısının ciddi şekilde artmasına neden oldu.
Inanın artık bizler bile tüm konuları takip etmekte zorlanıyoruz :D ki bu hep arzuladığımız bir durumdu :halay:

İnşallah bu kazandığımız ivme ve herşeyden önemlisi kurmaya çalıştığımız aile ortamı bozulmadan uzun bir süre daha devam eder.

Bu vesile ile özellikle bizlere gönülden destek veren tüm üyeleremize sonsuz teşekkürler :saygilar:

RCKOLIK Yönetimi

Hayırlı uğurlu olsun . Ortamımızda kaliteli içerik ve paylaşımcı insanlar çoğunlukta olduğundan bu hızlı ilerleme çok doğal. İnsanlar ihtiyaçları olan bilgiyi burada bulabiliyorlar.

İlker Sönmez' Alıntı:
Hayırlı uğurlu olsun . Ortamımızda kaliteli içerik ve paylaşımcı insanlar çoğunlukta olduğundan bu hızlı ilerleme çok doğal. İnsanlar ihtiyaçları olan bilgiyi burada bulabiliyorlar.

İlker bey durumu tam olarak özetlemiş.Katılmamak mümkün değil. :saygilar:

İlker Sönmez' Alıntı:

İlker abiye kesinlikle katılıyorum :thumbup:
Bende kendimi Rckolik ailesi sayesinde geliştiriyorum ve diğer arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum.
İnşallah daha da büyüyerek kocaman bir aile oluruz , tekrar hayırlı olsun :thumbup:

Bütün RcKolik ailesini tebrik ederim. :bravo: :halay: :bravo:

Ynt: [Duyuru]: 3.000. üyemiz aramıza katıldı

Hepimize hayırlı uğurlu olsun, özel zamanlarından büyük fedakârlıklar yaparak tüm bildiklerini ve yabancı forumlardan inceleyip öğrendiklerini burada paylaşan arkadaşlarımız sayesinde forumumuz bu seviyelere yükseldi , ben ve benim gibi bir çok tecrübesiz ve yeni modelci arkadaşlarımız buradaki bilgiler sayesinde birşeyler öğrenip kendilerini geliştirmeye başladı. Tüm emeği geçen arkadaşlarımıza çok çok teşekkür eder saygılarımı sunarım.

Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şimdiye kadar katılımlarını gözlemlediğim arkadaşlarımız gerçekten alanlarında tecrübeli ve forum adına çok faydalı olabilecek insanlar. Ama katılım sayımız arttıkça bazı tereddüt ve endişelerimde beraberinde gelmiyor değil. Şimdiye kadarki kurulan forumlarda hep iyi duygular ve samimi bir aile ortamı olarak kuruldu. Ancak gün geçtikçe kalabalıklaşan sayı içerisinde maalesef bu işi sırf hobi olarak, arkadaşlık, paylaşım ve mutluluk adına yapan insanların bu duygularından faydalanıp işi ticarete döküp prim yapmaya para kazanmaya çalışan simsarlarda virüs gibi çoğaldı. Evet forumda kısmen bunun önüne geçilmeye çalışılıyor. Ancak sayımız arttıkça niyet hobi mi hobi adı altında ticaret mi bunu elemesi zor olacaktır. Aslında isim vermek istemiyorum ama kardeş forum mu diyelim ne dersek diyelim o forumda aynı bu forum gibi iyi niyetlerle kurulmuştu ama şimdi bakın tamamen bu dediğim şahsiyette ki kişilere terk edilmiş bir forum haline geldi. O kişilerin ismi de belli aslında bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az kişiler ama girdikleri ortamı kurutuyorlar maalesef. Bir gün o isimleri de bu forumda göreceğim diye inanın çok tedirginim. inşallah bu ahenk ve tertemiz ortamımız hiç bozulmaz.

Ynt: [Duyuru]: 3.000. üyemiz aramıza katıldı

Bu büyümenin geleceği aşikardı. Seviyeninde buna paralel gerçekleşmesi işin en hoş tarafı. Hepimizin standartları bilişsel anlamda da ortak düzeyde olduğu sürece daha güzel günlerini de gorecek bu forum. Henuz 23'umde forumun bu hallerini görünce ilerisi icin heyecanlanmamak mümkün degil.
Eşe dosta sürekli RcKolik'te yer alan linklere yonlendiriyorum ve elimden geldigince büyümeye yardım ediyorum :)
To Be Continued :)

Bence o tipte kişilerin yüzünden değil, yönetimsel zaafiyetlerden bu hale geldi o taraf... Çok da söyledik zamanında, ilgili moderatörler görevlendirilsin, istekli arkadaşlar aktif rol alsın, oyuncak forumu olmasın diye... Pek kaale alınmadı, sonuç ortada...

Mehmet abi iyi ki varsın :) Bu forum bu günlere geldiyse ve daha da iyiye gidecekse, bir numaralı sebebi sensin ;) Katkı sağlayan, destek olan tüm abilerime arkadaşlarıma da aynı şekilde teşekkür ederim.

Bakarsan bağ olur, bakmazsan dağ olur... Bağın dağın ne olduğunu açık yazmayayım hadi, alınma gücenme olur :laugh: (belli ama zaten)

Mehmet abi ne yaptın sen ya, kandırdın beni de fotoğraf falan paylaşırız güzel olur diye ne hale geldik. :lollol: :lol: :lol:

Aman nazar değmesin. :RCKolik:

Daha ben konu dışı bi yerlere yazayim diyodum :)
Maşallah Günlük en az 3 - 4 tanısma konusu okuyoruz diye :)
Dağ bağı merak ettim şimdi :rolleyes: :-\ ;D

Oğuz Gün' Alıntı:
Şimdiye kadar katılımlarını gözlemlediğim arkadaşlarımız gerçekten alanlarında tecrübeli ve forum adına çok faydalı olabilecek insanlar. Ama katılım sayımız arttıkça bazı tereddüt ve endişelerimde beraberinde gelmiyor değil. Şimdiye kadarki kurulan forumlarda hep iyi duygular ve samimi bir aile ortamı olarak kuruldu. Ancak gün geçtikçe kalabalıklaşan sayı içerisinde maalesef bu işi sırf hobi olarak, arkadaşlık, paylaşım ve mutluluk adına yapan insanların bu duygularından faydalanıp işi ticarete döküp prim yapmaya para kazanmaya çalışan simsarlarda virüs gibi çoğaldı. Evet forumda kısmen bunun önüne geçilmeye çalışılıyor. Ancak sayımız arttıkça niyet hobi mi hobi adı altında ticaret mi bunu elemesi zor olacaktır. Aslında isim vermek istemiyorum ama kardeş forum mu diyelim ne dersek diyelim o forumda aynı bu forum gibi iyi niyetlerle kurulmuştu ama şimdi bakın tamamen bu dediğim şahsiyette ki kişilere terk edilmiş bir forum haline geldi. O kişilerin ismi de belli aslında bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az kişiler ama girdikleri ortamı kurutuyorlar maalesef. Bir gün o isimleri de bu forumda göreceğim diye inanın çok tedirginim. inşallah bu ahenk ve tertemiz ortamımız hiç bozulmaz.
İçiniz rahat olsun Oğuz bey , bizim forumda öyle tiplere taviz olmaz , Mehmet bey bu forumu kurduğunda , amatörce , kendi eğlencelerimizi paylaştığımız bir platformdu , ama şimdi çığ gibi büyümeye başladığı malum , elbette sayı arttıkça , kaliteli ve bilgili modelci sayısı kadar , fırsatçı , oyuncakçı tipler de türeyecektir.
Ancak biz forumu sürekli takip ettiğimiz,adeta ikinci evimiz olduğu için , art niyetli hiç bir tip foruma üye olsa bile aktif olamayacaktır.Konu biraz ticaret işine gelince , ben içimden geçen bazı hisleri boşaltmak istiyorum , malum şu an yukarıda akan bir banner var , bu alana reklam verebilirsiniz diyor , bence oraya artık birkaç sağlam sponsor da reklam vermeli , su yakmıyor sonuçta , zevklerimizi paylaştığımız , onlarca ,yüzlerce bilgiye rahatca ulaştığımız bu ortama , ciddi bir emek , sunucu ,alan adı kirası gibi giderler de gidiyor.Bu güne kadar bunları çıkar gözetmeden karşılayan Mehmet kardeşime canı gönülden teşekkür ediyorum :saygilar: ,model firmalarına da sesleniyorum , hadi artık , doldurun şu banneri diye.... Sayımız 3000 aştı , her türlü etkinliği takip ediyoruz , her türlü uygun yönlendirmeyi de yapıyoruz, sizce haketmiyor mu RCKOLİK.... :halay: (oh be , içim rahatladı)
Önemli not : İçimden gelen bu hissiyattan , forum kurucu ve yönetiminin kesinlikle haberi dahi yoktur.Anlık bir patavatsızlıkla yazdım , forum yönetimi bana kızdıysa , banlama dahil bana istediği cezayı verebilir...... :yuppi: :yuppi:

Bu gelişime şahit olmak bir ayrı güzel :) Nice 3.000 lere inşallah :thumbup:

Toplam üye sayısının 3000'i geçmesi güzel tabii. Ama daha güzel olanı, niceliğin yanında niteliğin de aynı oranda artması. Mehmet "abi forum kuruyoruz" dediği zaman, ben de Türker gibi, yerel olarak, birbirimizle iletişim kurabileceğimiz, uçtuğumuzu kaçtığımızı paylaşacağımız bir yer düşünmüştüm. Ama şimdi, benim sandığımın çok ötesine geçti. Umarım aynı kaliteyi sürdürürüz.

Teşekkürler Mehmet kardeşim, eline sağlık! :RCKolik:

O ZAMAN REST ÇEKİYORUM VE 2016 YILI ARALIK AYI ÜYE SAYISIMIZI 10.000 DİYORUM VE ARTIRIYORUM.. :yuppi: :yuppi: :yuppi: