[Duyuru]: A Kalite YENI RCKOLIK Tişört Siparis Listesi-3 2017

Mehmet abi öncelikle ellerinize sağlık. Teşekkürler. :saygilar:
1 adet ana tasarım 3XS isim ( Ege)
1 adet ana tasarım 5XS isim ( Umut )

Erkan Gürbüz, Ali Yalçın, Mustafa çakmak ve Ahmet atıcı listeye ilave edilmistir :halay:

Gerekli adetlere ulasildigi icin Cuma gunu listeyi kapatip, Pazartesi siparis gecmeyi planliyoruz.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Resimlerden de net olarak goruldugu uzere, ozellikle buyuk RCKolik bulusmalarinda cok guzel bir gorsel ortaya cikiyor. Bu nedenle bulusmalara gelen ama henuz tisorttu olmayan arkadaslardan da mutlaka siparis vermelerini bekliyoruz. Zira 2017 baska siparis olmasi biraz zor gozukuyor.

NOT: 1 seneden fazla kullanan birisi olarak ovunmek gibi olmasin ama tisortlerimiz gercekten 1 numara :D Parasinin hakkini sonuna kadar veriyor. Kesinlikle terletmiyor ve yikanmalarda renk atmiyor. Haftasonu normal bulusmalarda kullanmak icin bile gayet ideal bir kumasi var ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
NOT: 1 seneden fazla kullanan birisi olarak ovunmek gibi olmasin ama tisortlerimiz gercekten 1 numara :D Parasinin hakkini sonuna kadar veriyor. Kesinlikle terletmiyor ve yikanmalarda renk atmiyor. Haftasonu normal bulusmalarda kullanmak icin bile gayet ideal bir kumasi var ;)

Ben de aynen katılıyorum, 150 lira verilip alınan takım formalarından farkı yok %p

Öncekilere göre kat kat daha "şık", daha hafif, varlığı yokluğu bir, yok gibi hissettiriyor :laugh: Sadece hava çok sıcaksa, havanın kendisi terletiyor insanı, aktif hareket ettiğimiz bir hobimiz var malum. Öyle olunca, pamuklu kumaş yerine nylon/polyester kumaşlar daha fazla ter kokusunu üzerine alıyor ama şıklık, gözenekli kumaş, tasarım özgürlüğü (baskıdan dolayı) gibi avantajları çok fazla. Çok memnunum %p

1 adet -- Ana tasarım -- S beden -- İsimli (Tuğçe Savaş)

Siparişi vermek istiyorum. Beden konusunda küçük bi şüphem var ama cumaya kadar teyit etmiş olurum. :)

İyi forumlar herkese.... Biz de Trabzon buluşmalarında giyelim. Birer tane istiyoruz. İsimli olacak ana tasarım İshak Parmak (s beden) ve de Mustafa Güney (M beden).
Şimdiden teşekkürler... Yalnız bi ricam olacak... Bu tshirtün uzun kolla olması mümkün mü acaba? Zira yazın kollarım yanıyor sürekli. Uzun kol daha iyi olur benim için.

Rasim Öztürk' Alıntı:
1 adet -- Ana tasarım -- S beden -- İsimli (Tuğçe Savaş)

Siparişi vermek istiyorum. Beden konusunda küçük bi şüphem var ama cumaya kadar teyit etmiş olurum. :)
%p Şimdilik listeye S olarak ilave ettim. Değişiklik olursa, düzeltiriz ;)

Mustafa Güney' Alıntı:
İyi forumlar herkese.... Biz de Trabzon buluşmalarında giyelim. Birer tane istiyoruz. İsimli olacak ana tasarım İshak Parmak (s beden) ve de Mustafa Güney (M beden).
Şimdiden teşekkürler... Yalnız bi ricam olacak... Bu tshirtün uzun kolla olması mümkün mü acaba? Zira yazın kollarım yanıyor sürekli. Uzun kol daha iyi olur benim için.
Kesinlikle pişman olmayaksınız arkadaşlar :) Listeye ilave ettik %p

Firma tasarım, tip, türde en küçük değişiklik yaptırmıyor :embarras: Bu konuda çok katı ve profesyoneller :-\

Listemize ilaveler devam ediyor. :thumbup: Şu an için 25 adet olduk ki bu bizim tahminimizden fazla :RCKolik:

Listeye adını yazdıran arkadaşlardan eğer henüz göndermediler ise ;

** Özelden adres bilgilerinini göndermeleri
** Aşağıdaki hesaba ödeme yapmalarını rica ederiz %p

Garanti Bankası, Mehmet Küçüksarı
IBAN : TR75 0006 2000 2120 0006 6957 73

-------------------------------------------------------------------------------------

Mayıs 2017 Tarihli Sipariş Listesi

Ana Tasarım Listesi;
1- Mehmet Kucuksari // 1 adet (3XL) -- Isimli // Adres :Var ll Odeme : Yapti
2- Türker Akgün // 1 adet (6XS) -- Isimli (Doruk Akgün) // Adres :Var ll Odeme : Yapti
3- Türker Akgün // 1 adet (5XS) -- Isimli (Demir Akgün) // Adres :Var ll Odeme : Yapti
4- Emre Kaman // 1 adet (4XL) -- Isimsiz // Adres :Var ll Odeme : Yapti
5- Mehmet Özer // 1 adet (L) -- Isimli // Adres :-- ll Odeme : --
6- İbrahim ÜNAL // 1 adet (3XL) -- Isimli // Adres : Var ll Odeme : Yapti
7- Murat Samastı // 1 adet (4XL) -- Isimli // Adres :Var ll Odeme : --
8- Emre Yolcu // 1 adet (XL) -- Isimli // Adres :-- ll Odeme : Yapti
9- Ali Yalçın // 1 adet (L) -- Isimli // Adres :-- ll Odeme : Yaptı
10- Mustafa Çakmak // 1 adet (L) -- Isimli // Adres :Var ll Odeme : --
11- Ahmet Atıcı // 1 adet (3XS) -- Isimli (Ege Atıcı) // Adres :Var ll Odeme : Yapti
12- Ahmet Atıcı // 1 adet (5XS) -- Isimli (Umut Atıcı) // Adres :Var ll Odeme : Yapti
13- Rasim Öztürk // 1 adet (S) -- Isimli (Tuğçe Savaş) // Adres :Var ll Odeme : --
14- İshak Parmak // 1 adet (S) -- Isimli // Adres : --- ll Odeme : --
15- Mustafa Güney // 1 adet (M) -- Isimli // Adres : --- ll Odeme : --
16- Mordo Ortaşı // 1 adet (?) -- Isimli // Adres : -- ll Odeme : --
17- Ediz Dumankaya // 1 adet (?) -- Isimli // Adres : -- ll Odeme : --

TOPLAM : 17 Adet

-------------------------------------------

Tasarım-2 Listesi;
1- Mehmet Kucuksari // 1 adet (3XL) -- Isimli // Adres :Var ll Odeme : Yapti
2- Emre Kaman // 1 adet (4XL) -- Isimsiz // Adres :Var ll Odeme : Yapti
3- Şafak ALTINTAŞ // 1 adet (L) -- Isimli // Adres :Var ll Odeme : --
4- İbrahim ÜNAL // 1 adet (3XL) -- Isimli // Adres :Var ll Odeme : Yaptı
5- Murat Samastı // 1 adet (4XL) -- Isimli // Adres :Var ll Odeme : --
6- Emre Yolcu // 1 adet (XL) -- Isimli // Adres :-- ll Odeme : Yapti
7- Erkan Gürbüz // 1 adet (L) -- Isimli // Adres :-- ll Odeme : --

TOPLAM : 7 adet

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
%p Şimdilik listeye S olarak ilave ettim. Değişiklik olursa, düzeltiriz ;)

Abi XS olarak değiştirelim, sanki öylesi daha iyi olacak gibi :)

Vesileyle konuyu da son kez güncellemiş olalım görmeyen arkadaşlar için...

Az önce Ana Tasarım'dan 15 adet, Tasarım-2'den 8 adet olmak üzere TOPLAM 23 adet siparişimizi firmaya gönderdik :thumbup: :halay:

İsimlerini yazdıran arkadaşlar, son kez şu mesajı bir zahmet kontrol etsinler de bir hata olmasın :)

NOT: Aşağıdaki hesaba ödeme yapan arkadaşlarımız, özelden ADRES bilgilerini mesaj olarak göndermeyi unutmasınlar lütfen :saygilar:

Garanti Bankası, Mehmet Küçüksarı
IBAN : TR75 0006 2000 2120 0006 6957 73

Aklıma bi fikir daha geldi [emoji2]
Rc kolik logolu şapkamızda olsa iyi olmaz mı [emoji2]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İlk versiyon tshirt lerle şapka da yapılmıştı ama tasarım ve kalite çok da iyi değildi. Bazı markaların şapkaları var elimde, geneli 5 pound civarında olunca alışverişlere dahil ederdim eskiden. Onlar gibi yazılar ve logolar işlemeli olacaksa, kumaşı tek renk yerine iki veya fazla renk ve belli bir tasarımı olacaksa neden olmasın :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
İlk versiyon tshirt lerle şapka da yapılmıştı ama tasarım ve kalite çok da iyi değildi. Bazı markaların şapkaları var elimde, geneli 5 pound civarında olunca alışverişlere dahil ederdim eskiden. Onlar gibi yazılar ve logolar işlemeli olacaksa, kumaşı tek renk yerine iki veya fazla renk ve belli bir tasarımı olacaksa neden olmasın :)

+1903 abi Alıgn şapkası giymekten sıkıldık ;D

Valla ben şapkadan iyi anlarım, en kralını yaparım/yaptırırım diyen varsa hemen vektörelleri gönderelim :D

Piyasada özellikle promosyon olarak yapılan cok şapka var ama kaliteleri malum.

Emre'nin de dediği gibi bu işten anlayan birisi bizlere yardımcı olurum derse neden olmasın.

Geçenlerde bizim Tişört firmasına sordum. Var mi sizin gibi profesyonel çalışan ve kaliteli şapka yapacak tanıdığım bir firma diye. Cevap ne yazık ki olumsuz geldi :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nette biraz araştırma yaptım ve uzmanşapka adında bir site buldum şapka ürünleri arasında gayet kaliteli duran ürünlerde var. Bir tane numune istenerek ürün kalitesine bakılabilir belki. İmalatçının sayfası şurası. Ben malum mahrumiyet bölgesinde olduğumdan daha merkezi ve ilgilenebilecek vakti olan arkadaşlar irtibata geçerse güzel sonuçlar alabiliriz belki.
http://www.uzmansapka.com/detay.asp?iType=101&iPic=285#sthash.Rx4W2gou.dpbs

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben de benzer bir firma buldum netten gecen Cuma. Hatta adamlar ile konustum. Min siparis 100 adet ve yaklasik 15 tl fiyati var. 100 tl ye numune yapiyorlar ve sonra siparis olursa 85 tl yi iade ediyorlar.

Isin acikcasi Ramazan doneminde nedense hic ugrasmak gelmedi icimden :D Hele bir Ramazan gecsin, el atan ve ilgilenen birisi cikmazsa o zaman kadar, yeniden bir durum degerlendirmesi yapariz ;)